Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Momentul în care pușcașii marini americani au urcat la bordul unui ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Gica ,te-au injectat astia cu psd-ism ?
defapt: 1) s-a muls ce se putea mulge din fezabilitate si probabil "prefezabilitate"; 2) vor incepe lucrarile cu hei-rup pe sume de cateva ori mai mari, ca doar se lucreaza "la turatie maxima"; 3) se va taia o panglica cand, probabil, vor ajunge la subteran; 4) incepe euro si turistii vor fi transportati cu microbuzele in vreo halta si de acolo cu tren obosit pana la gara de nord. 5) se va mai deconta de la bugetul x vreun an de lucrari in care luicrarea se va degrada 6) va veni un "expert" care va stabili ca a fost facuta in graba si prost si lucrarea si asa neterminata, va fi dezafectata. schema din glezna.
in Romania toate realizarile se descriu la timpul viitor, ce vom face, ce vom avea, ce vom vedea, cat timp va face ... samd Discutii sterile la plansete ... Nimic la prezent, am facut, am construit, am finalizat prima etapa din proiect ...E GATA! A intrat si Popescu in jocul aburelilor practicat de politicienii submediocri disperati ca si-au pierdut increderea electoratului, din 3 in 3 zile promisiuni delirante.
Cred ca este vorba de linia de tren, este exclus ca cea de metrou sa aiba doar 2 statii de la aeroport pana la gara de nord. Ce poate intelege Popescu din infrastructura?
Gică Popescu a fost un fotbalist foarte, foarte bun. Ca afacerist se pare ca n-a mai fost asa bun. Iar domeniul administratiei il depaseste evident, nu are capacitatea intelectuala necesara pt asa ceva (Burleanu poate fi antipatic dar este, totusi, un tip inteligent). Asa, ca fapt divers: cind ai anumite antecedente e de bun simt sa te retragi din lumina reflectoarelor ...
Rau e sa fii aerian ,dar sa te crezi destept.Nu mai e timp pt asa ceva.
Bai Popescule ai un pic de creier ? Cand aveti voi timpul fizic sa construiti linia de metrou ? Sunt 14 km cale dubla de rulare . 14 km dus cu 14 km intors sunt 28 km . Sa zicem ca 8 km vor fi suprateran , cand sapati voi 20 km de tunel ? Plus consolidari plus montat sina plus kicitatiile pt automatizare (si daca mai face careva contestatie asa cum e la M5 Drumul Taberei ) cand Doamne-Iarta-ma aveti voi timp in 1 an jumatate saa finalizati lucrarile ? Are M5 deja 7 ani de cand au inceput lucrarile si asta pe 6 km dar voi pe 20 km ??
16 minute ... ha ha ha! Mai ai și alte minciuni din astea tefeliste ]n program? poate ceva de genul că în metroul bucureștean e o atmosferă ca în Teheran înainte de căderea Șahului, cum scria un alt *** p-aci?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va fi subteran de la Otopeni..in rest subteran... alt puscarias prost
N ai treaba cu realitatea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.