Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
A fost accidentat de aceea n-a jucat.Nu mai poate G Popescu de Alibec.E in crize mari ca si Hagi.Se vrea bagat in seama. Cate goluri a dat Alibec ? Bud de la CFR a marcat 17 goluri acest an.Si nici nu s-a pus vreodata problema selectionarii lui. Sunt o gramada de jucatori mai buni decat Alibec. A platit Becali ciocolata aceea . Sa nu para ridicol pentru banii dati.
ce bun e alibleg am vazut la euro.. probabil popescu nu a avut tv in celula si din cauza aia abereaza sau poate il vrea iar pe reje selectioner.. daca e asa bun alibleg se bateau cluburile mari din europa pe el
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
alibnec a jucat cu Albania ...unde s a facut de ras ...impreuna cu toata echipa Ro ...dar el a fost cel mai penibil ...a cazut de gras ce era si s a accidentat singur ...nu i bun de nimic la Nationala...el face meciuri bune in cupe si campionat ...
daca si asta e jucator... 2 goluri... vai de mama voastra de ziaristi. voi l ati facut din pix, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai *** ,ciocul mic . Tu nu ai dreptul sa vorbesti despre fotbal. Ai furat banii jucătorilor de la Rapid ,e adevărat ca i-ai dat înapoi , dar dupa ce ai fost prins .Dar si in aceste condiții tot furt se cheamă .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va simți când va spune cineva ca nu ***? Chiar sunt curios ce studii ai și unde
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și Lucian sanmartean a făcut doua fente și gata a fost cel mai bun... fotbalul nu e circ mai jurnaliști ***...de cine a fost declarat? De aceeași presa care l a desemnat și pe tamas cel mai bun fundaș?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.