Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Am mai zis-o si o repet, fotbalul romanesc isi va reveni cat de cat, in momentul in care acest fariseu va disparea din fenomen. Bisnita de jucatori si omeniile ne-au adus aici, in cel mai de jos punct.
Omul, se ia de *** dupa 6 meciuri, dar omite sa ne aminteasca grandioasele sale realizari in ultimii 7 ani.Asta, chiar, mai stie si altceva, decat bani, ca el e mare bogatas, cel mai corect si integru om ...e.t.c.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un barbat adevarat! Bun bancul.
FC Penitenciarul cere demisii ;))
Face parte din viata publica...isi da cu parerea in calitate de....ce ? E patronul unei echipe..foarte bine, nu e usor sa administrezi si sa finantezi o societate cum e fcsb...dar la chestii tehnice, sa-i lasam pe cei care se pricep...cu atat mai mult ca "te stie" lumea, ca esti "persoana publica"..oricum , marele om de afaceri a piredut cel mai de pret lucru care la avut la echipa asta....si-a batut joc de un coeficient UEFA , care l-a mostenit de la fosta Steaua...de la grupele UCL a ajuns la tururi preliminale in Conference L....bun afacerist.
Cine este acest individ care cere demisia lui Iordănescu?? Dacă este asa "războinic" de ce nu are curajul sa ceara demisia lui Burleanu???)) La FRF trebuie schimbat ceva, altfel nu vom avea rezultate, indiferent de numele noului "antrenor".
Te a lăsat sa îți păstrezi banii ciobane. Și acum te dai mare și tare. Cat de mic ești. Poți sa construiești 1000 de biserici, când o sa ajungi la ușa Raiului o sa te refuze. Vedea te as **** fariseule!
Edi nu trebuia sa selectioneze balerina din Berceni(tavi popescu)!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa mai, nea gigi e intelept ca o bufnita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.