Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Cum poate blatistul nr. 1 din fotbalul romanesc, gigi bulau sa vorbeasca de dusmanie!!??? Acest CANCER AL FOTBALULUI ROMANESC s-a suparat ca nu-i mai merge vopsitoria de la Nartionala!? Sper sa ajunga acolo unde-l vor TOTI ROM|NII!!
Mulțumim Gică Hagi, l-ai reactivat pe Gigi Becali care inundă iar presa gigistă cu inepțiile lui...
Prostanul de pe ultimul loc vrea sa antreneze si la echipa nationala.
In sfarsit o selectie pe criterii strict sportive! Cand un selectioner cheama jucatori de la ultima clasata ( pana mai ieri) dar, cel mai important fapt, eliminata din Europa de neica nimeni? Ce calitati ii recomanda pe acesti jucatori ptr nationala daca in EL sunt varza? Succes Contra, esti pe linia cea buna.
de la Steaua e chiar imposibil...atat ne-ar mai trebui, sa jucam cu jucatori de liga a patra
Momentan sunt jucatori de play-out, de aia nu ii convoaca. Nu meritau convocarea nici Nistor, nici Coman. Pe partea stanga l-as fi adus pe Mitrita clar in schimb. In fine, Becali are o victorie in 5 meciuri si viseaza iar sute de milioane din transferuri.
Care "Steaua", bre??? Pune 35 milioane de euro jos, cumpără brandul și palmaresul de la noi toți care suntem statul român, iar apoi poți vorbi cât vrei în numele Stelei! Până atunci...vorbește doar despre echipa matale, adică FCSB!!!
Hai, mă, te-a omenit Hagi să nu mai fii pe locul 14, și ți-a revenit vocea? Cică se bate la titlu. Iartă-l doamne, că nu știe ce vorbește.
Se putea ca Becali sa nu inceapa recitalul dupa o victorie ?? Ce sa faci cu Ciman la nationala ?? Sa nu mai vorbim de Pantiru sau Popescu!!
Contra nu i-a convocat pe olteni o datã sub pretextul că-i lasă să sărbătorească câștigarea Cupei, altă dată sub pretxtul că oricum îi va folosi în meciul disputat de Națională pe Oblemenco... Apoi s-a întâmplat ca era musai să-i facă loc lui Ianis dar și unor fatbaliști cu CV subțire... Acum se gândește (foarte uman) la dificultățile de adaptare la fusul orar. Contra va mai programa vreodată un meci al Naționalei la Craiova?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.