Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Fabulos ce a reușit Lionel Messi chiar sub ochii lui Istvan Kovacs
0
Chin cu Panama, dar Thomas Tuchel e sigur: „ Cu atât vom fi mai mari”
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în săptămâna 28 iunie - 5 iulie
0
Știm cum arată tabloul complet al 16-imilor de finală de la Campionatul Mondial » Am putea avea două „șocuri” în optimi
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Exact ca FC FCSB a ajuns și naționala: preliminariile reprezinta atât începutul cât și sfârșitul aventurii europene sau mondiale. Grupele turneelor le urmărim la TV.
De ce publicați așa ceva? Sunteți în derizoriu cu totul
Ar fi bine să existe vreo clauză și să nu fi plătit Parma deocamdată nimic.
Mai băgați mult în seamă fariseul ăsta nesimțit și nici nu știm când ajungem egalii Liechtensteinului! Sau suntem deja?
RETINETI CE VA ZIC, PE NOI DOAR DNA NE MAI CALIFICA LA UN TURNEU FINAL, DACA INSTRUMENTEAZA MAI REPEDE DOSARUL ANRP. Cu ciobanul in libertate nu avem nici o sansa sa ne calificam, asta pentru bani face orice, l-ar pune pe Stoichita sa-l bage si pe Miron titular la Nationala daca ar mirosi ca-i rost sa-i dea cineva un milion pe el...
Tanase a fost cel mai bun cu Macedonia si cu Armenia a fost singurul care la 2-1 încerca sa mai țină de minge, sa tragă de timp. Luai 3 puncte, pregăteai altfel meciurile următoare. Nu se pupa însă cu filozofia ofensiva si fair-play a lui Radoi... Pe Radoi îl egala si Belarus de la 5-0 dar au ratat aia un penalty. Eu nu imi doresc jucatori la naționala, obosesc, se accidentează, mai mult ma interesează campionatul dar crede-ma ca Ovidiu Popescu Miron si Cristea având omogenitate sunt mai buni ca Tosca Chiriches Mogos. Nu exista sa schimbi in 10 meciuri de 10 ori fundasii centrali si laterali
Nu sun Savi.Ti-am zis ,nu am mai intrat de un an de zile sa scriu aici,ca mi s-a facut sila.Inainte erau useri cu care te puteai intelege,chiar daca erau rapidisti,dinamovisti.Acum au ramas doar postacii de la trompeta csa-ului S.LIn frunte cu astia 3.Cred ca sunt ceva sefi pe acolo.Savi nu are nici o pb sa se ia in gura cu astia,dar mie mi-a ajuns.Au aceleasi texte zi de zi.Asta vine cu niste scenarii fanteziste ,de zici ca scrie sf-uri.
Iar a inceput Becali sa isi laude perlele...Morutan a fost cel mai slab om al Romaniei de la tineret si nu are ce cauta la nationala mare si indolentul de Man a fost capat de linie la toate fazele ofensive cu droblingurile lui nereusite, pase gresite si suturi esuate...la tineret cu Man,nu are nici 50% din valoarea lui Mihaila...Si sa speram ca scapam cat mai repede de nepriceputul de Radoi si sa vina un antrenor cu experienta,trofee pe care sa il doara in cot sa vopseasca perlele lui Becali
Din fericire si Naum si Gabi Balint au vazut acelasi lucru, am vazut azi inregistrarea emisiunii de aseara de la Digi si au spus cu subiect si predicat ca Man nu avea ce cauta in primul 11. IN SFARSIT oamenii care apar la TV si-au adunat curajul si au inceput sa spuna CE VEDE ORICE OM CARE ARE HABAR DE FOTBAL. E absolut penibil ca gsp lasa "ferma" de postaci angajata de becali sa vandalizeze sectiunea de comentarii a site-ului, altfel si aici ar intra oameni care isi spun opiniile (bune, proaste, cum or fi) nu drone care posteaza dupa template.
Sa speram ca nu ajunge ca Dinamo... :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.