Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum a ajuns Tah să execute penalty-ul decisiv: „Nimeni nu s-a oferit” » S-a repetat fix povestea din finala Ligii!
0
Abia a ajuns la Real Madrid și deja provoacă Barcelona: „Aș prefera să rămân chel...”
0
Romelu Lukaku avertizează, înainte de duelul cu Senegal: „E printre cei mai buni din lume”
0
Fostul selecționer al Germaniei tună: „Rușinos! Suntem într-o gaură adâncă! E o nebunie că echipa nu a fost pregătită”
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
5
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Cat tupeu,la acest individ gretos. Mai vedem peste un an,ce mare scula o fi si copilul asta!!!
Stie ca s-a terminat vrajeala cu Florinel Coman si acum o incearca cu minte scurta Morutan si cu amaratul asta de Octavian Popescu. Becalizarea fotbalului ne-a adus aici. Decaderea nationalei coincide cu aparitia in fotbal a acestui ***. Presa e partasa cel putin 50%. Ei l-au gadilat, l-au pupat, i-au dat nas etc. Iar el le-a dat banuti. Fiecare si-a vazut interesul personal. Doar suporterilor le-a pasat de fotbal. Rusine! Hua pt toate articolele cu cokalarul de Morutan, care a fost cel mai prost de pe teren la U21 si cu toate limbile pe care le dati pt prapaditul asta de Octavia Popescu. Are un gol cu Iasi si o simulare la Medias, dar voi il prezentati drept mare vedeta, noul Geanni Rivera, mai tare ca Hagi si Dobrin la un loc etc etc. Rusine ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Octavian Popescu a fost zero barat la nationala U21 (unde nici macar nu era titular), dar prostul asta crede ca am fi fost pe primul loc daca Radoi l-ar fi chemat la nationala mare. :)))) Bateam si Germania cu *** Octavian Simulare Popescu. :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si FCSB ia compionatul an de an cu asa un antrenor *** functional!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.