Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Rat nu este capitan..are banderola pe mana..dar cam atat...lobont are treaba cu tigarile...si cu crema de dat la fund ( ca il doare dosu' de cat a stat pe banca la Roma)...Goian ii baiat bun, el nu se baga,...si cam astia sunt cei de la care te astepti sa ii integreze pe tineri sau pe debutanti...Mutu si Tamas lipsesc din grupul asta....ei cu siguranta ii integrau...:D stiti voi unde
Acum vad golurile. Cine spune ca a fost ofsaid la primul gol al grecilor este un IDIOOOT!!! Manipularea TV este clara. Face stop-cadru dupa ce mingea a facut 80% din drum spre poarta noastra!!! Cel putin un fundas (cel din stanga grecului) il scoate din ofsaid pe atacantul grec!
Allah Akbar!
Te invelesti cu asta ?! Cearseafule !
Pai tu ar trebui sa fii bucuros! Sau macar cel mai putin suparat dintre noi...
le dam foc la retur ? o facem sa ramana scris asus si mare ?
Aleluia!
:)))))))))))))))))Coitus ante portas era mai nimerit!:)))))))))))))
in ciuda faptului ca Grecii au jucat in 10 Samaris a fost in plus , noi am jucat lamentabil ,flancul nostru stang bulevard , daca se termina 5 - 1 nu se supara nimeni - cred ca toti de la baraj isi doreau sa cada la baraj cu noi pentru ca suntem o echipa condusa de un antrenor usor de citit si cam singurul care PACALESTE fotbalul - Dar isi permite stiti de ce ??? pentru ca are contract pana in 2016
sunt ragusit si dezamagit. meciul s-a incheiat de aproape o ora, dar se putea juca inca o ora si ar fi fost si mai rau. am cantat, am scandat, am incurajat din rasputeri Nationala, de multe ori am dominat atmosfera, chiar si grecii ne-au felicitat. ce folos ? noi am fost la inaltime in peluza, ei nu au fost la fel pe teren... l-am rugat pe prietenul meu sa ma conduca la el, nu aveam chef de taverna. ei sarbatoresc la greu, sunt ferm convinsi ca se vor califica. poate peste 2-3 ore imi trece si merg si eu, oricum vor sta pana spre dimineata. acum insa, efectiv sunt dezamagit. au fost mai buni, clar, dar apararea a fost o calamitate, la faze fixe. greu cu acest 1-3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.