Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu, detalii despre starea lui Mircea Lucescu după infarct: „Ne rugăm la Dumnezeu”
0
Marius Bilașco: „Ăsta este motivul principal pentru care am acceptat propunerea Rapidului”
0
Bogdan Andone are probleme înaintea duelului cu Dinamo
0
Victor Pițurcă, după anunțul ministrului Miruță: „Buget de cel puțin 15 milioane de euro pe an!”
0
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
0
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
0
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Vezi ca am lasat o carte de geografie la nadlac . Intreaba de ea .
Ba merzanul meu are 16 ani vechim3e si am acceptat oferta INTEGRA AUTO CENTER ptru un preventive vehi9cle maintannce . Mi-au facut si un inspection complete si le-au cazut falcile cum imi cad mie cind ascult hip hop in seattle . A iesit perfect . Priusul a iesit mai prost desi are numai 5 ani vechime . Amindoua arata si miros inside " mint" .
are cablul târâș, aia îi dau flashuri, el crede că-l salută . e cunoscut în state!:))
dober vecer , pe tine te doare-n pix ca-i ora 5 acolo...da' la noi e deja ...maine!:))
Așa , așa, dă-o în mama ei de demagogeală! Gud nait și purecii să te sărute invaziv și alergic:))
GSP: "VIDEO şi FOTO De doi bani" lol
:)))) crezi ca-i eco si agata cu hibridu?
Ba hai ca am iesit . Mai am si altceva mai bune de facut . Dupa tragerea la sorti v-am spus ca grecii au prima sansa pentru ca au jucatori mai buni si o echipa mai experimentata . Succes la DEMAGOGEALA !! Si nu uitati cind eu comentez cu o saptamina inainte de meci ? Voi ? INCREMENITI . HAI PA . CIAO . GUTAN NACHT .GUTAN ABENDT !
in ce stat esti, ca am inteles ca esti in State?:))
Ba oltene pe bune acum . Vremea rock-ului a trecut . Avem un hip hop aici la mine de iti cad falcile ! Pe bune . Fara caterinca acum .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.