FOTBAL » NATIONALA » AUSTRA - ROMÂNIA, 5 IUNIE, INNSBRUCK, ORA 21:30, ÎN DIRECT PE TVR1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
România U18 - Liechtenstein U18 » Meci din calificările pentru Campionatul European
0
Fostul selecționer al României l-a contrazis pe Mircea Lucescu: „A fost greșeala ambilor”
0
Daniel Pancu intervine, după anunțul lui Nelu Varga: „În cazul ăsta, nu mai rămân la CFR!”
0
E oficial! Mehmet Topal a semnat cu echipa din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Caz unic pe masa FIFA » Cer scutire pentru titularul din Serie A, „blocat” de regulamente pentru 4 zile!
0
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Moment incredibil în Anglia - Uruguay » Jucătorul a primit două galbene și nu a fost eliminat
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
E un nimeni pustiul asta. Sunt curios ce face in fata lu neyumar cred ca il ridiculizeaza in ultimul hal:))
Pacat ca are creier de gaina. In rest, e fotbalist foarte bun.
mai re multa vreme inainte. va deveni fotbalist important, sa vedem cat de mare.
Success pustiule si mult tupeu sa ai, avem nevoie de voi sa cresteti valori, ne-am saturat de promisiuni care se desumfla in 6 luni!
stim cu totii, este dinamovist de fel. dar nu exista bani de ajuns la dinamo pentru a-l transfera. mai ales ca este proprietatea unui dinamovist autentic, walter fiind orice numai dinamoman nu. insa, iubire, iubire, dar pana si dragostea e uneori pe bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.