Alte știri din fotbal
L-a pus la colț, după ratarea frapantă din Botoșani - Rapid: „Ce-l recomandă ca să se relaxeze? Sutele de goluri?!”
0
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
0
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
0
Știri din fotbal internațional
Eroul Milanului a jucat imediat după o gripă: „Acum două zile eram mort”
0
Jamie Carragher, discurs înflăcărat după izbucnirea lui Salah: „O rușine! Tipul care a eșuat la Chelsea”
0
Lovitură după lovitură: Kylian Mbappe, deget rupt! » Raportul medical e devastator
0
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
Vine Mesi acusi, prindeti-l si neutralizati-l...pardon, naturalizati-l.
Si mii de oameni mor de foame in romanica asta de kkt...............sa le dau m..e celor de la guvernul romaniei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alt reportaj cu idolul lui Alpin? Va rugam sa suplimentati articolele antiSteaua...altfel saracul baiat isi pierd painea, azi nu i-ati dat deloc "marfa". Pe criza asta, cine stie, poate angajatorul il pune pe liber.....
Am tot asteptat sa fie vopsit si betonul ala macar pe partile verticale, dar dupa cum se observa... n-o sa scapam de acel gri sobolan al stilului de constructie comunist.
eeee haii chiar asa? eu nu te cred. cum sa se intample asa ceva aici pe gsp? p.s. eu am un user banat pentru nimic (aloo administratoriii, sefu` al mare oricine - poate-mi trimiteti un mail cu motivul pentru care userul ockiu a fost banat) si tu vii si-mi zici ca "aici cenzureaza" :)) - e mai rau ca in dictatura aici - daca nu-ti convine nu mai intra ;)
ATENTIE .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VEDETI CA NI SE CENZUREAZA TEXTELE PE CARE LE SCRIEM AICI !!!!!!!!!!!!!!!
Pai asa cum a putut sa dea bani guvernul pentru stadionul din cluj , de ce nu poate guvernul sa dea bani sa se faca un stadion pentru ""RAPID BUCURESTI"" , unul pentru ""steaua bucuresti"" , unul pentru ""dinamo bucuresti"" si unul chiar pentru ""Sportul Studentesc Bucuresti"" ?????????????? De ce pentru scirbele alea din cluj se poate ??????? Pentru ca patronul Walter sau cum il cheama pe ala de la "U"Cluj va sponsoriza campania electorala a nenorocitilor de la putere ??????????????? Nu-i corect .......... dar n-avem ce face ............... suntem la mina nenorocitilor de la putere care fac numai
daca mai puneti mufa lui boc pe aici o sa borasc...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.