Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
1
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
2
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
1
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Interesantă atitudinea companiei aeriene. In orice alta parte ii cam scutura, dacă aveau noroc sa scape doar scuturați.
Sa fie interesant pentru suporterii dinamovistii ca intre cei care au vrut sa deschida usa avionului in zbor sunt acum sefi la DDB? :)))))))))
Suporterii echipei din stefan cel Mare s-au dat in stamba si in deplasarea de la Bruges, publica Adevarul. Suporterii formatiei Dinamo si-au reamintit joi de benzinariile devastate in Bulgaria in urma cu un an si au provocat un nou scandal de pedigree international, scrie Cotidianul. Daca echipa s-a descurcat onorabil la Bruges, fanii "cainilor rosii" si-au dat in petic, creand haos in avionul care i-a dus in Belgia, potrivit EVZ. Fanii dinamovisti beti au vrut sa deschida usa avionului in zbor, titreaza Gandul. Romania Libera acuza Suporterii dinamovisti ca si-au dat din nou in petic. Tu ne spuneai de ce au facut Patrick Petre, Nedelcearu, Dudea. Felicitari lui Nedelcearu care s-a rupt de Dinamo si a devenit titular al Romaniei
A mai fost acum cativa ani un episod similar ....tot cu niste fotbalisti tineri.Tot in avion.
Fotbalul este o treaba sociala la care se uita multi oameni de la Papa, oameni de cultura, fizicieni la cei de jos. Nu trebuie sa nu ne mai uitam la fotbal sau sa nu ne mai dam copiii sa faca fotbal. Trebuie sa corectam aceste derapaje. Sunt sigur ca Reghe la cum il stiu va lua masuri
Bravo....esti tare...in primul rand nu era echipa de tineret ci echipa under 21....dar asta e, bine ca i-a cunoscut un strain si nu un Roman.
Se mai mira cineva? Niste golani care se cred sportivi. Iar aici se comenteaza de la ce echipa sunt. Asta conteaza? Nu,conteaza doar ca sunt niste derbedei care nu realizeaza ca joaca ptr nationala Romaniei. Nu pe maidan. De aia suntem praf la orice sport la ora actuala. Niste vagabonzi. Atat!
Ce pretentii sa ai ... oricum, domnul acela trebuie sa isi reevalueze viata si prioritatile daca a ajuns sa recunoasca niste pusti semiamatori de la echipa de fotbal de tineret.
Craiova a avut săptămâna asta 4 fotbaliști (de fapt 5, cu cel împrumutat la Chindia) la Naționala U21 și 2 (de fapt 5, cu cei 3 plecați de la Universitatea la echipe de afară). Nu-i numesc aici fiindcă lista e prea lungă și oricum lumea -inclusiv cea din aeroporturi- îi știe. .. S-au supărat rău dușmanii, bag de seamă...
Presupun ca esti un *** mandru.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.