Alte știri din fotbal
7 fotbaliști refuză să facă deplasarea pentru următorul meci!
0
Învingător la revenirea în Giulești, Braun o provoacă acum pe Craiova: „Dacă vor să fie campioni...”
0
Cornel Dinu, furios pe Nicolescu și sigla pe care vrea să o impună la Dinamo: „Imbecili, o rușine!”
0
Moruțan și-a găsit cu greu cuvintele: „Nu am mai trăit așa ceva”
0
Știri din fotbal internațional
Tuttosport: „Chivu și lecția învățată de la Jose Mourinho”
0
În Scoția se conturează un șoc de proporții: după 41 de ani, altă campioană decât Celtic și Rangers!
0
Pep Guardiola acuză arbitrajul după egalul care-i poate pierde titlul!
0
Cărțile pe față! Gazzetta, Zanetti și Marotta, adevărul despre numirea lui Chivu: „Părea un medic de familie”
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Șase guverne au căzut prin moțiune de cenzură în ultimii 36 de ani. Cine ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
si tu ce preferi ma? sa bati tot in calificari si sa iesi din grupe?
sa mai taca draq Iancu ca habar nu are fotbal sa se duca inapoi in puscarie.. ce te poti astepta de la un puscarias.. care baga bani ca prostu in fotbal de o gramada de timp si deabia anu asta sa vedem daca joaca in UEFA!
Rusia a facut aseara un meci de exceptie, poate cel mai bun din ultimii ani. Rusia nu este o echipa de mare valoare. Iar Hiddink fara un noroc chior nu ajungea la EURO. In preliminarii nu a batut nici Croatia, nici macar Israelul. In 6 meciuri contra Angliei, Croatiei si Israelului a castigat unul (2-1 la Moscova contra Angliei) si ala nemeritat.
pe bani vine oricine. insa noi vom avea alta mentalitate la echipa nationala doar daca scapam de sandu, dragomir etc. ori asta pare imposibil
Eu nu credeam ca va pierde Olanda. Jucatorii din echipa Rusiei, poate cu mai putin talent nativ decat Mutu, au castigat prin respectarea totala a disciplinei specifice jocului de fotbal, stabilita de profesionistul Hiddink... Crede Marian Iancu sau cineva ca daca noi am aduce pe acest antrenor la nationala noastra, ar suporta aerele „marelui” Mutu, ale lui Marica, ori Contra, Cocis s.a. ??? Acest Arsavin a stralucit si prin tehnica si prin caracter..., nu numai prin talent. Ori, la noi !
Corect spus Iancule,desi in rest cam delirezi...
da, ca pe asta-l doare-n cot cand il amenita federatia ca-i dat afara daca nu selectioneaza jucatorii impusi de "mafie"
Credeti ca vreun antrenor cu "pedigree" ar accepta vreodata cu buna stiinta sa fie antrenorul nationalei, in consecinta sa intre in caruselul colcaitor din fotbalul romanesc? Mi se pare imposibil, oricat de multi bani i-ar fi oferiti!...
si iancu asta un alt mare mancator de cacat..sa`si vada de puli timuisoara lui si sa termine cu mancatoriile astea..n`o sa vina ala niciodata la nationala noastra..
Vand Laptop Fujitsu – Core2Duo – 2 GB RAM – VIDEO GeForce 7600 256MB -120GB HDD - http://www.okazii.ro/catalog/5870890/computere-software/laptop-uri-accesorii/laptop-uri/Fujitsu-Amilo-1556-T5400-2GB-RAM-GF7600-256MB-120GB-450-EURO.html#div_photo 450 EURO !! CONTACT : 0724.587.279
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.