Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
radoi face exact ca si hagi la viitorul. ii dai 10 lui ianis la nationala . ca si tatat care l-a pus pe pusti capitan pest1e eric , nicolita sau cernat care avea 10 de dinamo kiev . cand vreodata v-a fii ianis peste stanciu desi nu sant un fan al lui sau peste budescu ca si fotbalist .
NOrmal !!! HAGI !!! Daca altii is varza la marketing, cel putin Radoi face cunoscut un brand al Romaniei ++++HAGI !!! Bravo Radoi !!! Si o faza daca face si e dat la 100 de televiziuni urca cota lui si a fiecarui jucator !
Ce altceva e Radoi decat un jalnic sclav al "regelui".? bine ca ne a spus de acum ca dirijorul nationalei va fi fiul lui Hagi,macar sa nu ne facem iluzii. Ce antrenor de nationala e asta care nu vede ca baiatu lu tata e afon,ca joaca doar numele lui? A uitat Radoi ca am ratat calificarea in finala la Europene din cauza acestui rasfatat care a facut un penalti absolut inutil?
De unde ştii? Te pricepi? Că n-am auzit de tine. Oare să ştii tu mai bine ca Rădoi?
Toți ar trebui sa joaca cu numărul zero;cealaltă cifra de la 10 ,este a portarului;excepție Budescu. Niciodată ,dar niciodată ,Ianis nu o sa aibă cifrele lui Budescu.
Daca Hagi si Becli ar fi avut rezultate, jos pălăria ! Dar Hagi a ajuns la Voluntari iar Becali e ca la tîrg, urlă, jigneste, umileste si 0 zero performanţā. Contrazice-mă si dau o bere.
L a.m pus pe ianis de 2 ori, mea culpa, sper sa ma insel
Ordinea de bun simt: 1.Stanciu. 2.Mitrita 3.Ianis 4.Ianis 5.Budescu 6.Morutan 7. Maxim.8. Iancu (Viitorul) Asta pt sistem 4 2 3 1. cicaldau si marin sunt nr8 nu 10, în fine...
Din cauza omeniei si valizelor , o sa fie pus si capitanul Nationalei. Rusine băi Radoi, rusine. Ai fost si tu fotbalist si stii cum este cind işi bat joc altii de tine. Ianis este cel mai p ro st si slab, habarnist jucator care a existat la Nationala României
Dumnezeu cu mila!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.