Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital după ce a leșinat la antrenament
1
Mihai Stoica, atac la adresa selecționerului de la juniori: „L-a batjocorit! Are o problemă cu FCSB”
3
Se retrage titularul naționalei după barajul cu Turcia? „Îl criticau și când nu greșea”
0
Cosmin Contra sare în apărarea lui Andrei Rațiu: „Nimeni nu a spus lucrul acesta”
1
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
3
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Voi ca ziaristi ori nu va uitati la meci, ori trebyie sa il ridicati in slavi pe Hagi Jr. EL a gresit la golul croatilor!!!! El a pasat la advesar in jumatatea noastra!!!! Ce aveti cu Pascanu si Nedelcearu!!! Rusineee!!! Fiti obiectivi!!!
Pe de o parte a fost bine ca primul meci a fost cu croatii. Singurul adversar mai pe masura noastra. Pe de alta parte dupa un meci la 30° la intensitate maxima e greu sa joci la acelasi nivel dupa 3 zile. Mai Ales cand adversarul e Anglia. Sunt increzator si sunt sigur ca o sa facem o figura frumoasa si cu granzii dar o sa fie extrem de greu.
Sa nu te auza nea ovi ca îți închide contul.
Docan scrie articole!:)))))))))))))))))))))))))))
PS : Oare a fost o idee bună introducerea regulii jucătorului U21 in Liga 1 ?
Nu toti jucatorii pot evolua la valoarea maxima pe parcursul unui meci. Poate unii dintre băieți au avut momente mai puțin bune in anumite perioade ale jocului, în special în prima repriză, dar per ansamblu au arătat ca o echipa. Si asta este cel mai important. FELICITARI JUCATORILOR SI STAFULUI.
Bravo baieti ! Asteptam astfel de victorii de prea mult timp ! Anglia si Franta sunt altceva dar cu determinare poti invinge pe oricine ! Atitudine si pe ei pe mama lor !
Microbisti parati. Au batut 4-1, voi numarati pasele lui Hagi.
Dar pe Man l-ai vazut ma? Pai inainte sa-l criticam pe Ianis hai sa ne uitam la "perla" ciobanului, care in prima repriza era sa ne curete de 3-4 ori. Barem faultul ca la circ facut la lovitura libera din maginea careului a fost ceva ce vezi rar si la liga a patra...
"Ianis Hagi peste tot" ? Pretene , ori fumezi ce nu trebuie ori esti angajat de Hagi sr. sa-i lauzi fiul ori ai vazut "din auzite" ! Daca jucatorul meciului a fost declarat BALUTA , cum dracu sa vorbesti despre Hagi ? Esti de aceeasi teapa cu comentatorii de la TVR : un *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.