Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off: două debuturi oficiale! Ultimele vești de la Arena Națională
8
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
5
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Manchester United, derby-ul etapei 23 din Premier League
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele de start + cote
0
Chelsea câștigă derby-ul londonez cu Palace și urcă în TOP 4 » Clasamentul din Premier League
0
Rizespor - Alanyaspor » Gol reușit de Mihăilă, Ianis Hagi a răspuns cu un assist
11
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
... It seems the away team is not Germany either ... but it is still not Belgium, and there is no doubt about it
Uite cum luau acesti impostori locurile lui Bourceanu, Pitulice, Ariciu, Soarece, Lupu, Surdu, Mutu si Ologu!
Asta se numeste progres , normalitate si o tara bogata si prospera cum era Romania pe vremea aia. Vezi si tu citi sportivi cu nume "americane" au fot in echipa Olimpica a Statelor Unite la Olimpiada trecuta. Te nasti intr-o tzra , esti cetatean al acelei tzari , indiferent ce au fost bunicii sau strabunicii... dupa cum si tu bine stii asta.
Asta ai inteles tu??? Nu prea te duce capul cetatene (al USA). Romania chiar era una din perlele Europei. ca pe vremea aia nu existau computere , asta e altceva. Peste 200 de ani ai or sa spuna ca mergeam cu masina la servici ca sclavii... asta nu inseamna ca Olanda nu este una din perlele Europei si ca Romania din ziua de azi nu este de tot kky-ul spre deosebire de omania din vremea lui Baratky si a Rapidului interbelic cind inca voi bolshevicii erati la Stalin in "oua".
Stai linistit ca Plischi nu a facut decit o gluma pe care tu ai luat-o in serios.
S-au nascut pe teritoriul Romaniei, au jucat pentru Romania.
Papagalule, eu n-am spus-o cu rautate..
adica prima viteza, si marchariere....:)
unde erai vadime?
Juhasz, Raffinsky, Beke, Kovacs, Baratky, Bodola, Cossini, Burger....numai romani get beget in echipa asta.. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.