Alte știri din fotbal
Gabriel Charpentier, arma secretă a lui FC Argeș la Galați? Bogdan Andone a făcut anunțul
0
„O să ziceți că sunt rău” » Remarca făcută legată de jocul lui Dinamo cu Nuno Campos
0
„Nu ne este frică de nimeni” » Stjepan Tomas aprinde meciul cu FC Argeș: „Sunt agresivi!”
0
Incredibil! Al treilea titular care a suferit o accidentare gravă: „Fractură de peroneu”
0
Știri din fotbal internațional
Încep negocierile cu Harry Kane! Atacantul dezvăluie: „Săptămâna asta sau următoarea”
0
Trent Alexander-Arnold a vorbit în premieră despre amenințările cu moartea: „Sunt foarte afectat, au fost 20 de ani de sacrificii la Liverpool”
0
Ionuț Radu, fără gol primit » De ce a primit calificative proaste în presa spaniolă
0
Golul sezonului a fost marcat sub ochii lui Lisav Eissat: „Să-i dea Premiul Puskas deja”
0
Lifestyle
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
7
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
7
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
@mikstelista Efectul condusului la bara din fata. Nu vad perspectiva, orizontul, continutul, ei vad numai fondul. Mutu a gresit la penalty, dar sa zicem ca ne-a privat de o calificare e prea mult. Ce au facut ai nostri cu Olanda? nimic. Daca o luam logic, dupa cum ziceti voi, stelistii. steaua=Romania. Atunci Romania in momentul de fatza e 80% "cocalareasca". Daca voi sunteti majoritari, atunci voi sunteti aia, agramatii, nesimtitii, manelistii etc. P.S. ai fost la solar? esti cam ne
@mikstelista vadca ai o adversitate dusa la extrem fata de Mutu! Okay, nu e pe placul vostru, nu asculta manele, nu e iesit din mina de carbune, si .. nu canta "forza steaua!" va inteleg frustrarile. Dar totusi hai sa fim obiectivi si sa privim lucrurile exact cum au fost. Mutu poate nu a avut meciuri reusite la euro (cine le-a avut? poate Lobont). Problema se pune in schimb altfel. Daca Mutu nu era nu era nici penalty, nici sperante cu Italia, gandeste-te la asta. Asa e la romani.
Iar da Balaci declaratii aburit de zaibar....
sa moara mama de nu am lesinat de ras la comenatrii :))) cel putin mi-a placut raspunsul care la dat stelista lui coasa:))))) stie unde sa puna punctul pe i :))) vede ca va strofocati ca niste prosti...pentru ca voi nu stiti decat sa injurati :))))) thuamne, ce simpatica e :))))
Cand vorbeam de "rautati" ma refeream la mesajul de pe spatele tricoului, care nu e tocmai o ironie subtila.
***.......si nu e vb de forta aici, pt ca nu am zis nimic de forta........am zis k sunt sigur ca ti-ar placea, deduc asta din ceea ce scrii si din tricoul pe care il porti.
Cand vorbeam de "rautati" ma refeream la mesajul de pe spatele tricoului, care nu e tocmai o ironie subtila.
Si ce a facut muculica la europene? =))
Daca jucatorii nostri sunt toti niste puturosi iar ceilalti isi dau viata pe teren,daca Stancovici e mai bun decat MUTU , atunci cum explicati ca la ultimele europene noi am fost prezenti iar ei nu . Ca sa nu mai vorbim ca nici englezii nu s-au calificat,ori nu cred ca poate spune cineva ca jucatorii britanici nu-si dau viata pe teren . Dar uite ca puturosii nostri le-au tras-o pe unde i-au prins . HAI ROMANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pai, Bogdan... Am fost jignita, eu nu am jignit si nu am spus vorbe urate! Au fost niste ironii:)pe mine ma amuza cand mai aud cate unul: "Baaa, locul femeilor e la oala!"E jenant ca un barbat adevarat sa creada asta, sincer!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.