Știri din fotbal internațional
IREZISTIBIL! » Lionel Messi, definitiv în ISTORIE după ce a marcat în Argentina - Capul Verde
0
Argentina - Capul Verde, în „16-imile” Campionatului Mondial » ȘOC la Miami
0
Lionel Messi doar a pășit pe teren în Argentina - Capul Verde și a bifat un nou record fabulos la Cupa Mondială
0
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia - Egipt
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
In lipsa de argumente, cu ce poate veni un trist ca tine? Cu jigniri si aberatii. Te-ai auto-caracterizat, prin ceea ce ai scris chiar ai aratat ca esti prstul site-ului.
Raspuns de papagal, copy paste dupa al meu. Vino ba cu ceva original de la tine nu da copy paste :))
Justitia spune ca esti prostul site-ului. O respect
Bă +100 ani, când juca STEAUA cu Barcelona și Bayern Munchen(1971), miau-miau jucau în cupa UEFA. STEAUA a bătut-o de 2 ori pe Barcelona și a făcut 2 egaluri cu Bayern. S-au calificat nemții cu golul din deplasare. Miau-miau au întâlnit Liverpool și au luat un 3-0 la Liverpool și egal la București. Ia cu pâine!
Plângi bă +100 ani!
Nea Caisa, cand echipa cu care tin eu debuta in Cupa Campionilor, cand juca de la egal la egal cu marile puteri ale Europei (Inter, Milan, Real Madrid, Atletico Madrid, Aston Villa, IFK Goteborg, Hamburg, Liverpool, Bordeaux si tot asa), echipa aia cu care crezi tu ca tii si careia regimul ii aducea soldati pe stadion ca sa para tribunele cat de cat pline, nu conta in fotbalul european. Pana la Valentin Ceausescu, zero performante europene. Si cu asta am spus totul. Si apropo, nu trebuie sa fiu batran ca sa stiu asta, doar am citit istoria, "geniule" neinteles. Iti da cu virgula, asa-i? Sa revenim acum la echipa cu care tii, de fapt. Se numeste fc fcsb si e infiintata in februarie 2003, cand ciobanul impreuna cu Paunescu (si cu ajutorul lui Piturca, care apoi si-a recunoscut greseala si prostia) au schimbat forma de organizare si CIS in timpul sezonului, fapt pentru care trebuia retrogradata la acel moment. Lucrul asta l-a spus Balint la Naum acum cateva seri. Mai mult decat atat, tataie, Duckadam a marturisit ca pentru el nici una dintre fcfcsb sau Steaua din prezent nu are vreo legatura cu echipa de dinainte de '89. Daca Duckadam spune asta, e grav, grav de tot. Asta demonstreaza inca o data ca echipa ciobanului nu are nimic de a face cu Steaua.
Iar pentru tine,*** e un loc prea fain...!!!...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da bă +100 ani, normal că mai bine suporter miau-miau! Mai faci o vizită în ligile inferioare, mai dai două țepe! Ăștia-s alde miau-miau! Așa echipă, așa suporteri! Da, ești mai tânăr ca Matusalem, despre inteligența ta nici nu discutăm: IQ negativ( nici măcar 0). Exemple: scoția(fără majusculă), Elvețienii(cu majusculă în mijlocul propoziției), ai de capul tău(vai-vai de capul tău) demonstrato(ai demonstrat-o Gâgă) și celebrul "am masterand"! Ne-ai dat gata! Vorba ta, nu le poți avea pe toate!
Mai bine suporter miau decat beeee hehehe. Stii ce zic. Stiu ca suferi ca sunt atat mai inteligent, cat si mai tanar decat tine, dar asta e viata, nu poti sa le ai pe toate.
Pentru un nimic ca tine, normal, tot ce e defect, aiurea, gresit e misto. Groapa de deseuri te asteapta, nu uita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.