Alte știri din fotbal
Venituri COLOSALE pentru FCSB! Suma uriașă care a intrat în conturile campioanei
0
Echipe de start la România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Cum arată calculele calificării
0
Dănuț Lupu a identificat vinovații pentru ratarea calificării la Mondial: „E o problemă mare. Nu e a Federației”
0
Cătălin Cîrjan intră pe masa de operație imediat după finalul sezonului
0
Știri din fotbal internațional
Sumele cheltuite de cluburile din Premier League cu managerii demiși » Igor Tudor este al nouălea schimbat
0
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Corect mai, vezi ca se poate? A fost greu? A durut? Ai reusit sa pui o fraza corect si chiar cu oarecare cunostiinte juridice. Bravo, nu ma asteptam de la o maimuta visinie (nu jignesc rrapidistii, este chiar nick-ul tau). Rationamentul tau este foarte corect, sunt mari sanse sa fie ceva in capul tau (cel din care ma injurai la alte articole)
LA BRUTARIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
”Suspendarea” e doar o măsură de bunăvoinţă în cazul unei vinovăţii mai puţin grave a unui nerecidivist. Nu înseamnă ANULAREA pedepsei cu închisoarea. Din punct de vedere juridic Gică Popescu are cazier şi a fost condamnat la închisoare. Naşul şi Mitică ştiu bine asta, vor doar să demonstreze proştilor ce bine intenţionaţi sunt ei.
De ce discutam asa ceva?? Daca ramane condamnarea asta cu suspendare de 3 ani, ce sa caute la conducerea FRF un om care este dovedit ca a furat fotbalul romanesc???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.