Alte știri din fotbal
Barcelona - Real Madrid 6-0, sub privirile a peste 60.000 de oameni pe Camp Nou
0
A rămas „interzis” când a văzut prima pagină: „V-am zis că e invidios pe mine” » De ce a fost numit „Criminal în serie”, după un derby cu FCSB
0
Steaua îi taie Chindiei speranțele la promovare » Clasamentul în play-off-ul din Liga 2
3
Cum explică Rapid pierderile de aproape 7 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
0
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Asta ai înțeles tu? Dacă FRF vrea să facă amical cu Argentina sau cu orice altă țară, poate să facă, dacă simte nevoia, când îi rămâne timp în program.
Uau si iara UAU! Deci, 99, perioada 9 suntem calificati! Dar, nu te pune cu romanu, ca el nu face din rah-at bici, face invers, din bici rah-at! Pai, mai gazetarilor, daca picam bai cu Luxemburg? Doua infrangeri clare, ne mai calificam? Si, auzi la ei, jucam meci decisiv pe teren propriu! Adica, pe GAZON propriu! Pai da, aici avem avantaj, pana si San Marino sau Liechtenstein sunt echipe mai tehnice si pe un gazon impecabil ne dau lectii de fotbal! Concluzia e una singura: NU ne calificam nici cu echipa nationala la euro, dar nici cu Stadionele, care vor fi gata dupa Euro 2020, iar daca, prin absurd, sunt gata inaine, ce gazoane vor fi pe Stadioanele patriei?
macar in amicale aveam sansa sa jucam cu Argentina, cu Chile. De cand cu Liga asta din care nu intelege nimeni nimic, jucam 'amicale oficiale' cu alde Lituania, ca nu mai e timp de niste amicale tari cu tari de pe alte continente... Se aglomereaza calendarul cu tot felul de prostii
Vochin a lasat multi pui pe aici.
Nu ti-au placut meciurile din Liga? Preferi obositele alea de amicale?
Cata importanta isi dau amatorii de la gsp e incredibil.
too much information :) un lucru sigur se va intampla: tampenia asta cu "liga natiunilor" nu va dura mai mult de 2 ani. fotbalul trebuie sa ramana un joc simplu, si la nivel de algoritm al calificarilor.
jurnalist prostovan, nu toti jucatorii nu au stiut ca trb sa castigam la doua goluri diferenta, doar cei care nu au fost atenti ..sau aia care au uitat sa inteleaga romaneste :) deoarece la echipa de club se vorbeste 4-5 limbi, adica manea si deac..:)
hai, ca i ati bagat de tot in ceata pe ferefistii habarnisti , sa nu cumva sa i sunati pe paraschiv et comp. de la cupa satelor ca mai scot niste perle :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.