Alte știri din fotbal
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
0
Fostul golgheter al lui U Cluj s-a lăsat de fotbal la doar 23 de ani!
0
După Timișoara, s-au semnat actele pentru încă un nou stadion în vestul României
0
Pe ce stadion va juca Dinamo în prima etapă din grupele Cupei României Betano
0
Știri din fotbal internațional
Play-off în Liga Campionilor » Dezastru pentru Hapoel Beer Sheva, în prelungiri! Israelienii vor juca în Europa League la București
1
Liverpool, aproape de o mutare-bombă pe piața transferurilor » La un pas de acordul cu PSG
0
Transfer oficial la Manchester United » 82 de milioane de euro
3
Cum arată șansele Universității Craiova de a ajunge în grupa XXL din Europa League
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
5
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România va avea două pierderi majore dacă nu adoptă legea salarizării. ...
Libertatea
Nu a spus că am avut posesia, ci ca am jucat bine la începutul și sfârșitul de meci și am ținut de minge. Ceea ce pentru 25 minute din meci (10 la început, 15 la sfârșit) e adevărat. În rest am fost slabi. Dar nu Lucescu e problema, nici declarațiile lui în care încearcă să îi apere pe jucători. Problema e calitatea slabă a jucătorilor, indiferent că vin din țară sau joacă în străinătate.
Nu vă supărați fără rost! Lucescu spunea la conferința de presă că noi am avut posesia! Spuneam că minte! De ce nu am avut, evident aveți dreptate!
Viviana, ce e cu tine, fata, pe aici? Mergi, domisoara, la culcare!
Tu ai impresia că Chricheş, Răzvan Marin, Man, Bârligea, Drăguș pot ține mingea 61%, într-un meci cu o echipă mai de Doamne ajută? Sare mingea din ei ca din stâlpul casei și tu îl cerți pe Lucescu, că nu face posesie. Păi Lucescu în toată cariera lui a jucat pe posesie, crezi că nu știe la aproape 80 de ani cum se face posesie? Trebuie să mai ai și cu cine, singurul fotbalist din tot lotul e Stanciu, restul sunt și ei pe acolo.
Sa ne multumim cu buna organizare a echipei si cu faptul ca baietii au urmat intocmai indicatiile marelui Il Luce. Ce mai conteaza rezultatul ? Noroc cu "amarata" aia de rezerva introdusa "din mila" spre sfarsitul meciului care a dat "golul de onoare". Dar, speranta de calificare moare ultima, nu-i asa ?
Iote asa ii punem pe fuga pe toti, cu intrebari stupide. Apoi ne plangem de ei ca pleaca.
" Hai, mă , Lasă-NE "! Acum sa terminam și cu - "Bâlciul asta de antrenor "!
Ăsta își bate joc de noi! Posesia a fost 61-39 pentru austrieci! Cum au ținut de minge? Poate a ținut el o minge în brațe tot meciul, pe bancă!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.