Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă l-a descris simplu pe Nae Ungureanu: „Un om de nota 10 șl un fotbalist de nota 100!”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat lângă Ilie Balaci, la Craiova
0
Unde este gândul lui Jovo Lukic în ultimele zile de mercato: „Sută la sută”
0
Dinamo a scos la vânzare biletele pentru meciul cu FCSB: fără tichete în peluză!
1
Știri din fotbal internațional
Adversarii Craiovei, unul câte unul: deplasare de 4.185 kilometri, FCSB și CFR n-au putut să o bată + Antifotbalul vine în Bănie!
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
37
A murit Ratko Mladic » Cum a ajuns „Măcelarul din Balcani” idolul ultrașilor radicali și episodul reprobabil de la meciul României
0
Câte puncte crede „Grande” Craioveanu că va obține Universitatea Craiova în Conference League
3
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Securitatea a învins, se află în inima președintelui Dan
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Ce bati campii ***? Ai facut selectia pe pile. Danciutiu si Matei Marin nu-s mai buni decit Denis Sandro si Enes Sali. Cu ei in teren bateam Muntenegru la 5-0. Dar asa, am scapat la muchie de cutit si acum cintam balada miorita. Nu avem nevoie de selectioneri orbi. Hai pa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un rezultat important , jucatori cu potențial , o selectie corecta , au avut evolutii bune chiar si când au pierdut , Cred ca un antrenor trecut de 50 de ani cu experiența si har este tiparul antrenorului pe care Frf ar trebui sa l urmareasca atunci cănd numesc un atrenor la loturile de juniori .De irmarit câti dintre ei vor reuși sa ajunga la naționala mare . P.s. Faptul ca nu am parcurs si calificarile fiind tară organizatoare pune un semn de intrebare asupra acestei reușite .
Bravo , domnule Ion Marin, un antrenor de calitate , antrenor adevarat!
Ce zice Lucescu?Ca...e meritul lui?!
Bravo, Ion Marin! Felicitari!
Se vede cand ai un antrenor adevarat, nu ca la U21... nu prea inteleg rostul U20.
De unde știe Pro TV că România - Țările de Jos se joacă în Giulești?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.