Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Are șanse mari să vină la Rapid”
0
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Daca n-ai habar,abtine-te!Desi el insusi are un caracter si comportament suburban,trebuie sa recunoastem ca aici are dreptate!IAR PRINTRE GOLURILE ALEA DATE LA NATIONALA,SE NUMARA SI CEL CU CARE AM BATUT ANGLIA,LA EURO 2000! Asa ca,ciocul mic habarnistule!!!
cred ca ai uitat de golul cu Anglia
Totusi, pana la urma CE A CASTIGAT generatia de "aur" ? Nici macar un bronz ca bulgarii...
Absolut corect!
Are dreptatea Ganea aici, cu toate derapajele lui. Dacă nici el nu a făcut parte din această generație! Vlădoiu este și nu este Ganezul, care ne-a adus victoria cu Anglia când tremurau chiloții pe ei care să bată, avea sânge în instalație! Adevărata generație de AUR este MAREA STEAUA 86, UNICA!
Și vulpea a spus că strugurii sunt acri, doar din cauză că nu a ajuns la ei... așa și cu acest om,extrem de nemulțumit... aruncă cu ***...in toate direcțiile...și ne mai mirăm de ce este respins de proprii copii...nu mai vorbim de societate sau foști colegi...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu ce are dreptate? Organizatorii sunt Popescu si Hagi care invita pe cine vor. “Generatia de aur” se identifica in principal cu WC 1994 si nu-mi amintesc sa fi fost Ganea pe acolo. Si s-a gasit tocmai Ganea sa comenteze de caracteru altora, omu care a batut coechipieri, antrenori, arbitri, nevasta etc. A ajuns un ratat, da la sapa la tara unde atatea toata viata de nu era fotbalu.
La fotbal o generatie inseamna 10 ani... toata lumea cand se gandeste la generatia aia se gandeste la perioada 1990-2000, atat. Ulterior este generatia lui Mutu si Chivu. Bineinteles ca exista suprapuneri intotdeauna dar hai sa fim seriosi. Acum na, Ganea probabil ar fi avut loc la meciul asta pt ca a fost important in 2000 dar mai mult ca sigur a contat si caracterul omului... nimeni nu-l place, nimeni nu vrea sa-l aiba in preajma. Si care e problema daca meciul asta are si scop financiar??? Sunt deja la a 3-a retragere ... am pierdut sirul, normal ca o fac pt bani si pt distractie... ce sa caute ursuzul asta de Ganea la petrecere??
a mai batut si un penalty ‘greu’ la euro
Aiurea… își bagă unghia în gât ca nu e primit…. Ganea a fost un *** permanent. Se bătea cu colegii. A strâns arbitrii de gât. Un ***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.