Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
SA VA FIE RUSINE,cu R,mare.bai LUPESCULE,sa-ti fie RUSINE,prost ce esti,cum ma te asteptai sa maninci bataie ,innainte de meci,fara sa lupti,fara sa faci nimic ,sa te bati pt victorie,la noi acasa ,la iasi,dupa ce am castigat in deplasare cu 1-0?IPOTENTULE,INCAPABILULE,nesimtitule.tu ai facut echipa?de ce nu a-i lu-at jucatorii de valoare si in forma din liga 1,nesimtitule,FLORIN MAXIM golgetre trasnet de la FARUL,si altii valorosi de la POLI TIM,de la Unirea URZ,VASLUI.CRETINULE?IDIOTULE.IESI.
Ma mir ca tie nu iti este rusine sa mai vorbesti dupa ce ati facut voi primii Romania de ris. Chiar tu si Prunea nu aveti nici o vina de rezultatele execrabile din ultima vreme ? Chiar nu iti este rusine sa cistigi mii de euro DEGEABA ? mergeti ba la cules in Spania si lasati pe altii competenti , dornici sa munceasca pt binele fotbalului romanesc. De cind ati venit voi in FRF mergem din rau in mai rausi daca ati avea demnitate ati pleca voi 2 nu ati astepta sa fiti dati afara. Bye Bye
ce comentariu stupid domnule Lupescu... doar acum 2-3 saptamani am invins la ei acasa. cum sa te astepti la o infangere la tine in tara???? traiasca oportunismul... Lupescu, Dragomir, Sandu, Prunea.... niste gunoaie incompetente cu gura mare. Cat timp vor ramane la conducere nu se va alege nimic de fotbalul nostru. A venit timpul schimbarii, e ultimul moment sa iesim din mocirla
E corect, a scos ce se putea mai bun din echipa asta, insa a facut selectia prost.
DACA SE STIA CA O S-O FURAM de la galezi, DE CE nu s-a facut TOT POSIBILUL sa Castigam cu Bosnia o echipa care avea inaintea meciului cu noi 3 pct si a terminat cu 4 pct. Atunci cu 17 pct eram la baraj de pe 2. NU VA INTELEG
Esti penibil bai Lupescule!!!!
Nu cred ca jucatorii nostri de la U21 nu au meciuri in picioare sau pregatirea necesara. Unii ca Tatarusanu,Tudose,Luchin,Ropotan,Chiacu, Torje,Keseru,Tanase sunt titulari indiscutabili sau aproape (si Henry, Cannavaro sau Iniesta mai intra pe parcursul meciurilor) la echipele de club, iar unii joaca la echipe importante! Apoi Deac,Stancu,Bicfalvi,Homei,Latovlevici au un anumit ritm de meciuri,mai slab stand doar Mardare,care nu a jucat inca la Rapid si Ochirosii, ignorat constant de Lacatus
(continuare) pentru a iesi din aceasta situatie avem nevoie de schimbari drastice, un efort colectiv major si de timp si rabdare ... dar astea nu aduc bani si performanta fictiva. chiar nu va e dor de un suflu nou in sport in general. sa mai vedem CM si CE unde romania joaca bine spre incantator chiar daca pierde.
PI TURCA SE ASTEPTA SA PIERDEM CU LITUANIA,TU TE ASTEPTAI SA PIERDEM CU TARA GALILOR...NOI TOTI SUPORTERII SI PASIONATII DE FOTBAL NE ASTEPTAM CA VOI TOTI SA PLECATI DIN FOTBALUL ROMANESC ODATA PENTRU TOTDEAUNA!
pai cum putem spune ca sandoi a scos tot ce se putea din aceasta echipa? pai o strategie ca asta si o echipa care e facuta dupa chipul si asemanarea tatalui (piturca) nu poate decat sa piarda TOT. degeaba ai 19 me ciuri fara infrangere remizate cu noroc si castigate la ciupeala daca atunci cand e momentul sa strangi randurile si sa iti arati adevarata valoare si devotamentul pentru tara si joc si pentru tine in special dai cu piciorul in ra hat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.