Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
4
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
1
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
0
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Dacă, dacă, dacă... Ce bine era dacă aveam și noi fotbaliști!!!
Da,dar...Sa nu ne incurce si pe noi!Vazand „palmaresul” nationalei -din aceste preliminarii-probabil cadin cele 3 jocuri ramase se vor castiga...5 puncte!
Gigistule, golul lui Ianis chiar nu e intamplare, e datorat faptului ca are o tehnica desavarsita pe spatii mici, cu ambele picioare. Da, n-a trecut prin *** de la Berceni, asta va macina :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu va mai umflați în pene ca nu am făcut cine știe ce joc golul lui Hagi a fost mai mult noroc dovada faptul ca nu a mai mișcat posesie de sproape 75 % pt nemti iam incurcat cu golul ala și cu autobaza altfel.
Noroc cu Islanda ca i-a incurcat si pe armeni si pe macedoneni, ca altfel nu mai vorbeam de nici o sansa.
Iar calcule? Iar scenarii? Si un copil de clasa a 6-a le-ar putea face. N-ati obosit sa fiti penibili? Le bagati jucatorilor in cap ca n-ar fi un dezastru daca n-am bate Armenia, a facut presa calcule, sunt sanse chiar si asa. Cu ce sa-i mai motiveze antrenorul?
Poate facem un egal in Liechtenstein !! Sa fim un fel de " minunea " de la Erevan !!
Nu e nimeni sigur că Macedonia va pierde cu Germania...Toată lumea se bazează că Germania îs va lua revanșa...Mi e greu sa cred totuși să cred că Macedonia va prinde din nou un meci bun cu Germania...Pe de altă parte am fost surprins sa vad atâta precipitare in jocul Germaniei că și aseara
Asa calcule *** zici ca au fost facute dupa o betie , nu stiu cum suntem noi asa siguri ca Macedonia va pierde acasa cu Germania cand ei i-au batut in deplasare chiar ?! Si un egal al lor ne spulbera orice sansa , ei vor depinde doar de iei nemaistand la mana rezultatelor . Asta e cand toata lumea zice sa sacrificam meciul cu Germania , cand cu un egal acolo obligam Macedonia sa invinga pe nemti acasa .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe mine unul „calculele și scenariile” astea mă distrează teribil. Cică suntem la mâna noastră, de parcă armenii (sau nord-macedonenii) n-ar fi și ei la mâna lor! Orice discuție despre locul doi în grupă poate avea loc abia după ce batem Armenia. Doar victoria ne mai ține în cărți... Dacă tot vorbim cu „dacă”, ce ziceți: e posibil să pierdem și locul 4? Parcă e posibil, aritmetic vorbind...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.