Alte știri din fotbal
Fostul antrenor de la FCSB, dat afară din Liga 3
0
Așa e la Craiova! Universitatea se apropie de 10.000 de abonamente vândute + Listă de așteptare la loje de peste 20.000 de euro
0
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
0
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Știri din fotbal internațional
Napoli i-a găsit înlocuitor lui Conte: a semnat Allegri » Detaliile acordului antrenorului demis de Milan
0
Real Madrid, anunț oficial despre Enzo Fernandez
0
Ultimele două campioane ale țării îl vor pe Horațiu Moldovan
0
Se retrage Luka Modric după eliminarea de la Mondial? » „Acolo pe teren n-a existat niciun rămas bun special”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
1
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parerea mea - intereseaza pe cineva ? - este ca jucand in deplasare, cu adversari cu talie si acum si cu un teren greu, ar trebui abordat meciul cu inca un mijlocas la inchidere (cu talie) in atac, numai cu jucatori mici ca talie dar iuti, adaptabili terenului si ´greutatii´ jucatorilor adversi!
Daca nici astia afalti langa Polul Nord si cu doar 300k de locuitori nu se pot proteja de acest virus, ce sperante sa mai avem pentru noi
Spaniolii trebuie sa stie ca Ro nu e o tara vestice dr mocratabsi sa evite presa romaneasca pe model.fritz Germany care e seful temesvar ului sau al francezului care e primarul brasovului ! Nu mai amintesc de frsntuzoica care conduce cel mai mare oras fon Ro. Sectorul 1 bucuresti care a intrat in silencio stampa
Aceste lucruri s-au stiut deja de ieri!!!Ati trimis acolo un nepriceput!!sa nu zic PR.!
Sa speram ca va ninge ;a ora meciului!
jucatorii mari fac comentatori celebri si nu invers. putea sa fie victor hugo morales de 100 de ori mai destept, mai stiutor de fotbal si mai talentat, ca nu auzea nimeni de el daca nu prindea acel meci si acel gol.
Decizia asta "abrupta" nu influenteaza cu nimic nationala! Doar pe voi, ziaricii lu' peste! Voi chiar nu aveti ce face, bre? Nu se poate sa fiti atat de pr...! Rusine!
dem radulescu asta este si el reporter ?
CARE ALTII SA FIE ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.