Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Știri din fotbal internațional
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
Radoi va fi catalogat ***, daca il convoaca pe Camora- cu toate protestele "nationalistilor"-, pentru a-l tine rezerva lui Bancu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Spuse un prost din Craiova.
Tinand cont de istorie si de faptul ca in Romania sunt mult mai mari sanse sa se intample ceva rau decat ceva bun, cred ca predictia mea are mari sanse. Inversul ar fi: Bancu face un meci extraordinar, marcheaza, iar Romania se califica. Felicitari presei care a insistat pe aceast subiect! VOM VEDEA CARE DIN CELE 2 SE VA ADEVERI. Cat despre titularizarea lui Bancu, asta e 100%, nu ai nevoie de predictii.
Nu ma intereseaza fundasii laterali deloc. Ma intereseaza mijlocul atacul si fundasii centrali
"Patriotismul este ultimul refugiu al unei canalii "
Bancu nu e fundaș, nu știe sa se apere si de cate ori l-am vazut jucand ca fundaș, pare haotic si dezordonat. Camora sta bine ca fundaș, e bataios, alearga mult si mai urca si in atac. Clar apărarea e mai sigura cu Camora.
In afara faptului ca Bancu , cel putin in ultimul timp , a fost praf la toate capitolele , Camora ofera siguranta si pase foarte bune . Un fundas bun trebuie in primul rand sa stie sa se apere apoi sa ofere faze ofensive ... deci ,clar Camora !
Cam asta e adevarul. Bancu nu este fundas, este mijlocas de banda, o arata si cifrele. Se vede cu ochiul liber ca dribleaza mult mai bine decat Camora. Chestia e ca Bancu poate juca fundas doar cand ai jocul complet sub control sau impreuna cu un mijlocas de banda care face foarte bine faza defensiva.
Covidul daca te prinde cu ceva ai belit o
De unde stii ce se va intampla?esti cumva precocq?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.