FOTBAL » NATIONALA » SPECIAL GSP / BOLONI A RATAT MONDIALUL DIN '90 PE CRITERII ETNICE ŞI DIN CAUZA INFLUENŢELOR CUPLULUI ALBAN-BECALI
Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
„Mergeți la adăpost” » Antrenamentul echipei de la Mondial a fost anulat
0
Mesajul lui Julian Alvarez: „Vreau să-mi îndeplinesc visul” » Atletico amenință că va depune plângere!
0
Noi probleme pentru Neymar! Procuratura investighează
0
Iordania - Algeria 1-2 » Încă o echipă eliminată de la Mondial: africanii întorc scorul și trimit „Cavalerii” acasă!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Baiete, in campania pt Euro 88, Laci a fost titular de drept,asa ca 3-4 ani aia sunt de fapt 2... si nu ca nu se punea problema, dar evoluand in liga a 2-a franceza,exact asta a fost,nu l-a urmarit nimeni...tot asa si atunci a fost situatia lui Belodedici care participase la prima parte a preliminariilor, dar, datorita fugii din tara nu a mai venit la nationala...
da, si eu zic la fel de Belo. Cred ca in clipa asta este peste cine joaca titulari la Steaua actuala. Nu vorbesc de Belo de acum 15 ani....ci de Belo din 2009.
se stie de cand lumea si pamantul ca acesti hoti si escroci,care sunt verii becali,au distrus inca din timpuri vechi,fotbalul romanesc...
Pai atat te duce capul pe tine ma. Eu ti-am zis sa iti lingi ranile. Si tu si toti plangaciosii astia de la GSP, oficiosul Stelei. Pai acum incercati sa scoateti Steaua drept Alba-Ca-Zapada ? Tu vezi ce tampenii se scriu aici? Adica a fost nedreptatit Boloni, pe criterii etnice, da' in locul lui a fost luat in lot un alt maghiar. Unde e ma nedreptatirea etnica? Bloni a fost un mare jucator, dar avea 37 de ani. In locul lui a fost adus un tanar de 21 de ani care apoi a facut cariera la nationala
Mai bine lingi tu altceva... nu zic aici ce pt ca ma cenzureaza creierele astea netede de la gesepe.
Vad ca ziarul asta devine un oficios...trebuie scoasa Steaua cu fata curata din orice. Lingeti-va ranile mai baieti! Ca aveti de ce!
Regret si eu neincluderea in lotul pentru Italia 90, pt.ca o merita din plin. In cei 10 ani de nationala, a fost cel mai bun.Va amintiti cum a jucat si in 1996 in meciul aniversar cu Barcelona? Motive in plus de regret. Cand se fac clasamente all time, apar doar marile talente native, in schimb,uitam de caractere precum Loti. Din partea mea, tot respectul si admiratia si totodata regretul ca nu mai pot urmari pe teren un jucator comparabil cu Loti.
Ce prostie! Numai acest "ziar" putea să scrie un aşa articol menit să agite spiritele. Până la urmă convocarea lui Lupescu a fost un lucru bun, a jucat excelent şi cineva a trebuit să rămână acasă. Poate că Boloni a fost o pierdere dar de ce să dai tocmai acum o tentă etnică? Şi lui Boloni i se smulg declaraţii şovine în ultima vreme deşi el a fost apreciat ca un bun român şi s-a comportat ca atare până de curând. Lăsaţi istoria în pace, tolontanilor! A
respect pentru fotbalistii adevarati ca dl.Boloni si Miodrag Belodedici, sa dispara clanul Becali odata pentru totdeauna din fotbalul nostru, pana nu il distrug cu totul.
Tocmai clica aia imputita de la dinamo l-a lucrat pe DOBRIN in `70; cea mai mare nedreptate facuta vreodata unui fotbalist; "marele" lucescu a avut un rol hotaritor in afacerea aia, ardeal-ar pe mate sa-l arda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.