Alte știri din fotbal
ȘOC la FRF, după dezvăluirile Gazetei » Răzvan Burleanu își dă afară „mâna dreaptă”
0
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
5
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
2
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
1
Știri din fotbal internațional
Vincius, euforic: „Am marcat și cu capul, Ancelotti nu credea. Aștept cadoul”
0
Carlo Ancelotti îndeamnă la calm după victoria Braziliei: „Calmați-vă! Vă mulțumesc, dar rămâneți liniștiți”
0
Scandal MONDIAL! Jurgen Klopp a părăsit interviul când i s-a pus întrebarea
0
Acesta este primul meci stabilit în 16-imile Campionatului Mondial: ziua, ora și stadionul
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Un profesor de matematică din Câmpina spune că Evaluarea Națională „a fost ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
„Suntem aici!” Strigăte disperate de ajutor după cutremurele devastatoare ...
Libertatea
Aveti perfecta dreptate dar nici scouting-ul,pare-se,nu-si face datoria..Personal,refuz sa cred ca 'ntr-o tara imensa,precum Romania nu se gasesc treizeci de "atleti" care s-o reprezinte ;-)
Cam de unde? Ai vazut ultimele rezultate ale nationalelor de tineret? Nu vine nimik din urma... Nu am nimik cu Piturca insa nu e el raul cel mare. O sa plece si o sa vedem ca mare lucru nu o sa se intample. Asta e nivelul fotbalului romanesc.
Va salut.Raspuns:nici unul...insa,pot fi promovati altii,in jurul unui nucleu vetust dar acceptabil ;-)
Poa sa vina si Mourinho ca din ce fotbalisti avem nu faci echipa de Euro....Nici un jucator nu avem care sa joace la o echipa din primele 5 -6 dintr-un campionat mai puternic. Cati avem care joaca meci de meci in Spania, Italia,Anglia, Germania ,Rusia ,Franta???
D-le Boloni,contrar reactiilor divergente,iubitori sportului cu balonul va poarta-n suflet de la mic la mare,imbratisat de toate natiunile conlocuitoare,precum si de reprezentantii majoritatii ! In cazul numirii,beneficiati de tot suportul nostru ! Hai Romania ! :-)..cred ca sunteti de acord !? ;-)
garantezi...tu o phulaaa...boloni-....ai mai fost la nationala ai facut un...maro si aproape ca l-ai inghitit....dar cred ca presaa manaca MARO.....mare..nu cred ca Boloni a dat o astfel de declaratie-...
Ce te poti astepta de la cei care au primit diploma, inteligenta se terminase. Scandinavi sunt cei care locuiesc in peninsula scandinavica si nimic altceva. Finlanda este una dintre tarile nordice asa cum este recunoscut in toate tratatele. Orice alta explicatie nu isi are rostul. Cit despre cite clase de scoala avem cred ca se vede prin prisma limbajului folosit....
Mafiotul ala de Verstoly a furat 3/4 din padurile din HARGHITA SI COVASNA . Mai intai ute-te in gradina proprie si poi plinge-te . Al din Arad a luat contractul pentru autostrda Arad- Timisoara si sprimul lucru care l-a facut si-a cumparat elicopter . Banii erau de la U.E si l-au prins imediat cu "mitza in sac" .
Ai dreptate dar tot incercvati sa gasisti scuze din orice . Adevarul e ca ultimii doi sefi de consiliu judetean Cluj sunt pa bulau pentru furt din avutul obstei . Acum de curind l-a bagat si pe ardeleanul ala care se credea procurorul procurorilor si el facea parte iar el era seful retelei de mafioti din judetul Bihor . Ala din maramyures a facut bulau pentru ca cerut la masa doua tone de caltabosi .
Oricine garanteaza calificarea la EURO2016 cu 4 puncte dupa 2 meciuri si cu 24 de echipe care se vor califica ... lasa-ne mai Boloni ... ca devii lingau cu afirmatia asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.