Alte știri din fotbal
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
7
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
Știri din fotbal internațional
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
În Germania se discută despre boicotarea Campionatului Mondial, „dacă Donald Trump nu reconsideră problema Groenlandei”
0
Europa League revine cu 18 partide » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Deci Capusa, de unde nu a ptins lotul la U21 la Muti fiind a 3-a varianta ca fundas dreapta dupa Vladoiu si Harut (ok, astia 2 sunt accidentati acum, probabil ii chema pe ei), acum e chemat la nationala mare pt postul de fundas dreapta si inaintea lui Cretu, Ovidiu Popescu, Manea sau Mogos. Iar celalalt pt fundas dreapta e unul care nu stie sa stea in teren pe faza de aparare: Sorescu.
E rost de castiguri la pariuri cu așa lot se merge clar pe mana adversarilor bravo Rădoi mai luăm și noi un ban
Frateeee Noi in primul rind avem nevoie de un ANTRENOR! Apoi cind vine un ANTRENOR trebuie sa o ia de la capat sa formeze o echipa noua. O echipa noua, tinara si fara Chiriches, Budescu, Alibec, Keseru, Nita! Avetzi timp fratzilor. Afara cu totzi ce au peste 25-26 ani. Cind avetzi de gind sa va invatzatzi minte si sa formam o echipa tinara???? Dar cum am spus, pt asta ne trebuie un ANTRENOR. Poate unul ca Gilca (va fi liber) ar putea si ar avea puterea sa fc asta daca este lasat in pace si sa i se dea timp. Altfel nu vom fc nimic inca vreo 5-6 ani. Vai de noi
Olaru, Moruţan ? Sa mai zica cineva ca finul nu respectă naşul... Rădoi , după Natională te intorci la Voluntari? Succes.
ar fi fost bine sa nu fie nici un jucator de la fcsb convocat1daca nui lasa becali la nationala de tineret sa nu fie convocati nici la nationala mare
Și nelipsitul junior amețit Chiricheș. Mirele mai bine intri tu.
Mirel asta tot experimente face si rezultate zero.Inainte aveam nationala ,acum nici nu mai stii jucatorii de unde sant.
Haos bezmetic in forma continuată grava este mandatul lui Rădoi. Nu mai pricepem nimic. Jucătorii sunt schimbați ca șosetele. Nici un "schelet" de baza la națională. Nici o forma definita, nici un echilibru, nici o determinare pe o direcție... care sa dea speranțe. E un târg cu marfa proasta. E un iarmaroc, "un dute-vino". Nimic altceva nu este decât un haos perpetuu.
Radoi este complet paralel daca a ajuns sa il convoace pe gafeorul de Vlad care greseste meci de meci in ultima perioada si nu il convoaca pe Radu care are 10 clase peste Vlad xhiar daca eate rezerva lui Handanovic(capitanul campioanei Italiei!)....Morutan nu a facut nimic in meciurile cu miza si s-a sufocat pe teren mai alea in meciurile in care adversarii au cerut control doping(e greu fara ozon adminiatrat ***?!)....Mitrita vad ca iar a fost uitat...Alexandru Baluta este slab, nu are ce cauta la nationala...bine macar ca la chemat pe magicianul Budescu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Du-te bah de aici cu Anton al tau, ca ala abia se misca. Si Mateiu a pierdut mult din viteza la 30 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.