Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
felicitari pentru selectioner si pentru toti jucatorii care au jucat, imi pare rau pentru ratarile (cam multe) si pentru toatemuile care se gasesc sa comenteze ca niste cacatiboratidefraieriiprosti sa mearga ei sa faca mai bine... trebuie sa le dai putin timp si la razvan si la jucatori... vrei din primul meci 7-0?
Felicitari razvane in sfarsit am vazut si noi o echipa nationala care stie ca joaca pentru 22 de milioane si pt cele 3 culori rosu galben si albastru ,cred ca este o echipa perfecta pt pregatirea europeanului din 2012 ...si mai vreau sa zic ceva ...nu stiu daca a observat lumea insa nu prea sa simtit lipsa lui MUTU ,poate ca e cazu sa nu mai punem atata accent pe acest jucator si sa incercam cu uni mai putin increzuti si in sete de performanta !!!
Bai petardelor, Ma lasati cu Costea asta ?Ala e bun pt. campionatiul asta de cacao, dar in rest E ZERO! O sa-l bage si pe asta dar nu o sa fie decat un alt Nicolita sau Cocis!
felicitari pentru debut! esti un mare psiholog. mi-a placut mult atitudinea baietilor. ceea ce nu pot insa intelege ...schimbarile facute fara nici-o logica. in loc sa intre un ucator de contraatac (costea sau bucur - golgheterii ligii I) ai bagat cativa jucatori si batrani...dar si demoralizati dupa pierderea titlului de campionat in ultima etapa (danciulescu si nicolae). si inca ceva....ori intinerim echipa ori jucam asa cu bosorogi sa obtinem si noi din cand in gand un 1-0 cu lituania?
Felicitari lui Razvan Lucescu dar si jucatorilor. Trebuia sa dam si golul al doilea ca sa fie o victorie mai categorica, asa pentru moral. Oricum, s-a jucat bine iar jucatorii convocati pentru prima data au aratat ca nu sunt chiar incepatori. Succes in continuare si sa avem parte numai de victorii pe viitor.
Mare bucurie mi-ai facut in seara asta! Tine-o tot asa! Mult succes in continuare!
eugen esti unul din oltenii prosti . Marica a jucat foarte bine si are doar 23 de ani .
eugen esti unul din oltenii prosti . Marica a jucat foarte bine si are doar 23 de ani .
BRAVO LUCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BRAVO RAZVANE! ERAM SIGUR DE SCHIMBAREA SELECTIONERULUI VA DUCE LA O NOUA ROMANIE !!! TINETI-O TOT ASA SI SA CASTIGATI CU TOTI !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.