Alte știri din fotbal
Din nou mesaje cu iz rasist la Rapid - Dinamo » „Câinii” au aflat scenografia giuleștenilor
1
Apariție rară la Rapid - Dinamo » Fostul acționar, surprins după multă vreme în tribunele Giuleștiului
1
Rapid - Dinamo: GOL în minutul 72, rezervele „câinilor” fac legea în Giulești!
26
Ovidiu Burcă, radical după ce i-a oferit Csikszeredei primul punct în Superliga: „Nu e simplu”
0
Știri din fotbal internațional
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Fostul jucător de la Rapid, „triplă” la noua sa echipă » În Giulești a reușit doar 4 goluri în 73 de meciuri
2
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
Când joci cu Moldovan portar deși nu joacă la echipa de club, asta se întâmplă...
Penibili mai suntem Manelistii tatuati vai mama lor!
De ce m-aș supăra? Se pare ca pe tine te-a supărat discursul d-lui Becali.
Ia uite schimbări ce face Il Luce :))))))))))
Dezamagitor Lucescu. Nu inteleg, se vad schimbarile din avion numai el nu le vede. Am jucat in 9, Dobre si Man inexistenti.
Dezastru din pacate! :-( Trebuie sa facem ceva in sfertul de ora ramas si sa luam cele trei puncte deoarece oricum suntem echipa mai buna. Hai Romania, capul sus si focul la ei!
Cum zicea Pancone, i-am lăsat să aibă impresia că controlează jocul ca să profităm de fundașii lor centrali lenți ????????????
GOOOOOL AFARA LUCESCU:)))) GOLGOLGOL.. LUCESCU A FOST MEREU ANTRENOR MIC
Aproape ca este de dosarele x ceea ce se intampla cu fostul lider al nationalei si al acestei generatii, care de bine de rau s-a calificat la ultimul Euro, Dennis Man? :-( Chiar nu inteleg de ce nu intra Baiaram, cel mai in forma jucator al superligii?
Stanciu si Man, 2 inutili
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.