Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Dramatism fără margini în Belgia - Senegal, în 16-imile Campionatului Mondial » GOL DECISIV pentru calificare în minutul 120+5!
2
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Echipele de start: revenire la americani + decizia în cazul lui Lukic
0
Scene incredibile în Belgia - Senegal » Coechipierii au sărit la bătaie
0
Yamal și-a „amenințat” un coleg de la naționala Spaniei: „O să-l mănânc de viu!”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Hahah, cea mai buna postare a lui randumb ever, aceea in care a recunoscut, in sfarsit, ca are 10 clase. Ca idee, eu nu il scot din "repetent" de vreo 6 luni incoace si omul nu caraie legat de asta. Bine, iti dai seama ca 10 nu e un numar real, in total sunt vreo 4 maxim, ca in gimnaziala el deja era ocupat cu traficul pe net. :)))
zi sa mori tu ? de aceea nu joaca ca sunt straini ? nu ca sunt petarde !... dragul mieu ,in primele 5 echipe din anglia nu sunt mai mult de 5-6 jucatori englezi in tot lotul ,restul straini ,la real la fel . la ce meciuri te uiti ?
Dacă și Răzvan Marin este de naționala înseamnă ca toți suntem prosti si Iedy este deștept.Succes în înfrângerile următoare.Vom fii rasul fotbalului la acest european!
Concluzia meciului: nimic la nimic! Selecționata FRF ar evita rușinea unor scoruri umilitoare daca ar găsi un pretext plauzibil pt a nu mai face deplasarea la nemti …
Da, dar dupa selectie, se pare ca am dreptate...repet...sa=mi spui cati jucatori de 1,60 vezi la acest European....si apoi mai vb.
Băi, jos pălăria, ți-am urmărit câteva postări și bietul Randumb nu mai știe nici el dacă tu nu ești cumva el. :-))) Ca o sugestie, nickul următor trebuie să includă și un 10, de la cele 10 clase pe care singur a recunoscut ca abia le-a terminat înainte sa dea de banii pt postari, 2000 de euro pe luna … :-)))
Talentul DOVEDIT prietene...nu te lua dupa meciul cu fcsb sau Voluntari...da, sunt sunt acceptati unii jucatori mai..."altfel",,,Cruyff fuma in vestiar....Romario se dadea lovit si era la piscina...Daca Mitrita si-ar dovedii talentul , si echipa ar avea de castigat..da, ar fid e acceptat....dar, deocamdata e cam ca la Ianis Hagi..talentul e doar vorbit si comercializat, realitatea din teren inca asteapta....
de aici se poate contrui ? ... tipic romanesc ,ingrasam porcul in ajun de craciun . nu uita ca mai sunt 2 saptamani pana la primul fluier ... vai mama noastra
Sti cate meciuri a castigat Romania, la toate campiopnatele eEuropene la care a participat ? Iti spun eu, unul singur, cel cu Anglia....vezi ce fotbalisti am avut...vezi ce rezultate am avut..acum, cu fotbalistii astia, voi sperati sa obtinem macar vreo doua victorii...ok, cu Belgia acceptati si egalul....fiti mai realisti mai oameni buni. Asta ne e valoarea ACUM.
Care ”atatea variante”? Exagerezi de parcă noi suntem Brazilia și avem mii de jucători la echipe de top! Olaru și Florinel Coman sunt golgheterii Ligii 1, deci matematic alții nu sunt mai buni pe atac pentru că nu au dat alții mai multe goluri iar atacul este despre goluri. Dennis Man a fost cel mai bun de la Parma pe faza de atac, echipă care a promovat în Serie A. Poate erau 1 sau 2 mai buni, dar nu ”atâtea variante”, hai să nu exagerăm. Este o generație limitată cu puține variante de ales.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.