Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Hai cu egalarea!
3-0 pentru canadieni la noi acasa.. cel mai negru cosmar, de necrezut..
din nou Dragus rateaza ! domnul Lucescu, ati patit ceva ? schimbati pe toti mai putin pe Dragus ! sunteti bine ?
Canadienii astia n-au auzit de Cooperativa? Nici de Gheata de Aur? Nici de selectii pe pile?
Tare ????
Drăguș e blestemat...nu s-a mișcat rau deloc...ma rog...mai bine decât media echipei.
Scoate frate pe dragus....
De vina sint rusii!! Ei i-au bruiat
... ca un rumegush ... vai de steaua si dinamoul lor
eu atat vreau sa imi raspundeti domnul Lucescu ! de ce acest Dragus ? care nu da nu numai gol dar nu are nici macar UN asist ! atat va rog sa imi raspundeti ! nu aveti atacanti ? ok ! desi si Louis si Barligea(ceva vreme in urma) s-au accidentat , ce sa vezi, fix la antrenament :)), oare ei nu se antreneaza si la echipa ? lasand asta cum e, ca nu vreti sa raspundeti ! dar, inca o data ! nu aveti atacanti ? de ce nu jucanti cu mijlocasi ofensivi ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.