Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Nu ați auzit? Cică calificarea se joacă. Cel puțin așa spune Timișoreanca.
A facut SANDU ceva bani ca fotbal zero.
Categoric, naziștii (încă) nu-l gazează, mai au nevoie de moldovean. Încă nu le-a reușit experimentul cu noul acid. Ba, chiar i-au promis și o promovare: de la cobai la...hamster de laborator.
Nu meritam sa castigam barajul. Barbugiul de piturca sa ne lase....ca nu isi merita banii. Are o gandire veche si tactica nu are deloc. Viziunea jocului e praf. Norocul nu e de partea lui deci cu alte cuvinte NU ARE CE CAUTA LA NATIONALA. Felicitari grecilor si succes mai departe.
Individual grecii sunt mai tehnici ca noi . In plus au experienta ca echipa sunt bine organizati si inteligenti . Nimic . FELICITARI ROMANIA ! FELICITARI HELLAS SI SUCCES IN BRAZILIA !
Mi-e rusine ca's compatriot cu aceasta mizeria pe nume piturca! Grecia a fost superioara din orice punct de vedere.
Noroc că obiectivul lui Piţi e calificarea în 2016.
gol Ronaldo
gol Ronaldo
multumim piturca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.