Alte știri din fotbal
Retrogradat cu Hermannstadt, Tiberiu Căpușă rămâne în Superligă: prezentat oficial
1
Rapid poate pierde cel mai bun jucător! Destinație-surpriză în mercato pentru Alex Dobre: „Sunt discuții”
8
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
0
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Știri din fotbal internațional
Anticipează o semifinală-șoc la Campionatul Mondial: „Dacă vă spun...”
0
Cum ar fi fost? Klopp a povestit cum Mbappe a fost la un pas să semneze cu Liverpool
0
Lamine Yamal anunță show cu Belgia: „Accept criticile, dar acum a venit momentul meu să închid toate gurile!”
0
Erling Haaland, postare la penalty-ul lui Mbappe: „Mult prea mult”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
1
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Cimitirul cu necunoscuți din Dumbrava. Viorel Pașca: „Toată lumea, ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Harta salariilor din România: județele unde se câștigă cei mai mulți bani ...
Libertatea
Singurul lucru bun din aceste ultime meciuri cu maistru' Pitzi la timona este ca le-am dat mwye BOZ.GORILOR..
pentru chelsea!!!
Suporterii nota 10 cu plus !!!!!! Nu merita barbugiul asa suporteri !!! Sper sa-i ceara tot stadionul demisia si lui si lui Sandu !!!! Ma mir de ce nu l-a mai bagat pe Lobont ca acum sigur aveau grecii 2-0 ! Sa nu vezi tu o schema de joc decat niste amarate de centrari si alea vai de mama lor !!!!!!!!!! Rusine Piti barbut !!!!!!!!!!!!!!!!!
HAI CU EGALAREA! Se vede Rio! Sintem o natie de kikat!
Ce se popate ? Sa mai primim vreo doua? Posibil
Ai dreptate. Dar nu uita momentele bune: Dinamo - Anderlecht (1990) In prima repriza i-am capiat. S-a vazut ca au vrut. Am avut si gol valabil anulat (Vaiscovici) Supararea a fost mai dulce fiindca au vrut, dar n-au putut. Lesinatii astia nonvalori nici macar nu vor. Dorm in picioare :(((((
Acum vad ca Grecia era favorita la pariuri la BUCURESTI! OMG! HAHAHHAHAHAH! Ce loaze sunt romanii!!
1 Aprilie!
poate e prins vre-un grec dopat dupa meci..ce zici?
suferi de prostie acuta ))) vorbeste ceva legat de nationala si lasa ''orgoliile'' din liga1 pentru saptamana viitoare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.