Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Cum? Grecia a avut 3 ocazii si dat un gol!
croatia - islanda 0-0....joaca islandezii?!
Mai are cineva un bilet de vânzare?
Și când te gândești, câtă fericire și bucurie pe ai noștri că au căzut cu grecii :)))))))))))))))
Nu stim sa vrem. grecii "ard" pe teren plini de vana iar ai nostri dorm pe ei. Parca ai nostri au castigat la Atena. Putzirca pur si simplu nu stie ce sa la spuna sa faca. E depasit total. Sa plece dreaq odata.
Ponta a fost si la meciul tur...bata-l dumnezo
0-1. Bretonul, încă, rezistă! Acum să fim serioși, n-avem față de mondiale. Ce să le ceri inapților ăștia?
torje m a tampit cu centrarile astea in plopi :| ori sunt prea slabe, ori astia din atac nu stiu sa se pozitionece cum trebuie
Pai nu l-ati vrut voi si presa pe Maxim , noul Messi al Romaniei .. )) !
Sa fim corecti... NE TREBUIE UN ANTRENOR CAPABIL ...CARE POATE VEDEA PETARDELE CARE NU AU CE CAUTA LA NATIONALA...UNUL CU COJONES ...CARE SA FACA O SELECTIE CORECTA SI SA STIE SA-I PUNA IN TEREN.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.