Alte știri din fotbal
Ce a spus Elias Charalambous, după ce FCSB a ratat play-off-ul
0
Panduru a auzit planul lui Becali cu Mirel Rădoi și a reacționat: „Nu scouting-mouthing!”
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea: „Eșecul cu FCSB? Nu am înțeles mare lucru”
0
Gigi Becali vrea 5 fotbaliști la FCSB și a pus 3 nume pe lista neagră: „Acolo am pierdut play-off-ul”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Marin, o nouă pasă decisivă în Grecia » Mijlocașul român este pe val
0
Ionuț Radu, imperial într-o victorie mare pentru Celta Vigo: „Paradele serii!”
0
Meciul anului în Serie A! » „Thriller” AS Roma - Juventus, cu deznodământ în prelungiri
0
Mai rău decât FCSB! » Echipa de Liga Campionilor a ratat play-off-ul în campionatul intern
4
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
1
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cine preia conducerea în Iran, după moartea ayatollahului Ali Khamenei
Libertatea
„Nu pentru asta l-am votat!”. Rebeliune în mișcarea MAGA după atacul asupra ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Război SUA și Israel vs Iran: Trei soldați americani au fost uciși / 48 de ...
Libertatea
e nationala lui Piturca,facuta probabil din nestiinta sau dupa interese sau orgolii,nu asta e nationala care ma reprezinta,am putea avea echipa daca am avea si un selectioner care sa stie fotball...in concluzie...sa bata Belgia...oricum ne dau cate vor,asa fac toti cu noi.....
ar fi culmea sa-l bage titular pe Tatarusanu care este rezerva la steaua si sa nu-l bage pe cel mai in forma si cel mai sigur portar din liga 1 si care este titular meci de meci la Dinamo!!Balgradean!oricum putem sa ne luam la revedere de la mondiale cu Piturca pe banca!!pai uitati-va si voi ce jucatori selectioneaza!!
Dap,pai de la un pseudoselectioner la ce te poti astepta,un oltean plin de el si de orgolii,care intotdeauna a facut echipa ca si cum ar fi jucat un joc pe calculator,cu experiente,jucatori necunoscuti ca Cocis sau Florescu,nu i-a chemat niciodata pe Niculescu sau Danciulescu cand erau golgeteri si tineri,nu la luat pe Mutu cu Franta dar la chemat dupa cand jucam degeaba,M.Niculae si nu "Nicolae" cum ii spune Robert Nita nu e batran,e experimentat si in forma,a jucat la nivel inalt,nu ai cum sa il compari cu Bucur sau Mazilu....copii lui Piturca,nu am vazut daca l-a chemat pe Zicu care e golgeterul Bulgariei,nu mai mai uit de mult la nationala,pentru ca asta nu e nat Romaniei,e a l
Nu aveau voie sa lipseasca Sanmartean, Marius Niculae, Herea, Zicu, Antal - adica exact cei mai in forma fotbalisti romani!!! Dar na, daca il chemi pe Sanmartean sare din schema Tanase, daca vine Niculae nu mai are ce cauta Mazilu, daca venea Antal era inutil Cocis (oricum e!), cu Herea nu mai era nevoie de Varga... Cum sa mai cresti artificial cota unor nulitati??! Iar prezenta lui Tatarusanu, care nu a mai aparat din paleolitic, e de-a dreptul ridicola!!
Bai, pe cuvantul meu ca stelistii demonstreaza o data in plus - nu ca mai era nevoie! - cat sunt de idioti!!! Distrusul de Tanase a reusit si el sa dea gol dupa 3 ani (!) de prestatii catastrofale si gata, e jucator de nationala dupa mintea lor lipsa!! Sanmartean joaca excelent de un an intreg, Marius Niculae e singurul atacant roman care da goluri si e in forma, dar ii sunt preferati Mazilu (?) si Daniel Niculae (??). De "intineritul" echipei cu Goian (!) si Rat (!!) nu are rost sa vorbim, Varga si Cocis si-au demostrat limitele de fiecare data cand au fost convocati, Tatarusanu nu justifica prin absolut nimic prezenta la lot (nu a jucat deloc ultimele luni). Un nemernic demostrat
Piturca habar nu are de fotbal...a dat si el niste goluri ca au tras altii in el si a deviat mingea.::))) Si Marius Nicolae e de la Dinamo, cum sa l convoace Piti, rusinea pamantului.HUUUUUUUUUU
Intre Niculae, Mazilu si Stancu nu e nicio diferenta, toti sunt la fel de slabi.
Aşteapă sa se schime Constituția României și sa fie scoasa sintagma stat național unitar și după nașterea Ținutului Secuiesc, o sa trimită jucători în Ungaria, asta dacă romanii nu se trezesc si ajunge în pușcărie alături de Emil Boc, Elena Udrea și Traian Băsescu.
eu nu inteleg! chemi pe cine este in forma, Marius Niculae este in forma ... deci trebuie convocat! din cate stiu este vorba de nationala Romaniei si nu de U19, U21 si mai stiu eu ce. ai jucatori de 40 de ani care joaca perfect ... chemi jucatori de 40 de ani.
Zau?Si din acest motiv nu il chemi pe Marius Niculae(are 30 de ani,nu 32),dar ii chemi pe Mazilu si pe pe Daniel Niculae,ambii avand 29 de ani?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.