Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a împărțit șansele înaintea potențialului baraj de Europa Dinamo - FCSB
0
Prestații mediocre pe „Arcul de Triumf” » Cine s-a remarcat în Dinamo - CFR Cluj
0
Mario Camora, anunț important despre Pancu după Dinamo - CFR: „Din ce știu, azi i s-a prelungit contractul”
0
Florin Prunea, verdict înaintea unui posibil baraj Dinamo - FCSB: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
“ Selecționerul Edi Iordănescu se bazează pe 11 fotbaliști din competiția internă” … Care “fotbaliști” bre!? Cei 4 practicanți de fotbal la FC fcsb sunt “fotbaliști”!? Bai da-o naibii de treaba! Apoi tot voi va mirați ca suntem pe locul 25 la coeficienții UEFA … :-)))
:))))) ivan:)))))))
CENZURA este in floare. ***. Nu am avut scrise injuratuti, cuvinte vulgare sau jignitoare ..... doar atingeri la anumite persoane. TRAIASCA CENZURA GSP.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cred că putea să renunțe la un mijlocaș pentru a avea încă un atacant,Drăguș
Niță, O. Popescu, Tănase, luați doar ca au trecut fcsb ! Păun, măcar unul din ei ,meritau sa fie în lot ,asa ca o comparație,chiar Ivan ,care si- a cam revenit ,a înscris goluri ! Ar mai fi dar sa vedem ce viziune are în continuare antrenorul care dacă nici acum nu se califica poate sa plece în " munti" sa se ascundă cu FRF cu toți!
Iar Pușcaș? Și dara Haji jr ? ( gluma)
Eu nu înțeleg ce au cu Pașcanu. Nu-l debutează nicicum, e un fundaș foarte bun. Rus e abonat la națională, nu știu pe ce criterii poate fi convocat un jucător care face tușa în Serie B, iar Pașcanu, fundașul central nr 1 al naționalei de tineret care a făcut semi-finala la Euro în 4 ani nu a fost convocat vreodată.
Ce cauta Man,O.Popescu si Tanase?!In schimb Ivan nu are loc!!!
3 atacanți convocați!!! Se observă "intențiile" ofensive ale lui "***". Se vede că este băiatu' lu' tata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multe si cam aceleasi gloabe , unele batrâne si expirate, altele care nu au confirmat nicidata...O adunatura pestrița de mercenari de pe la arabi care vin sa mai bifeze o selectie.. Nu se vede nici o strategie de intinerire a nationalei din moment ce apelezi tot la Camora...si la alti vechi.. Daca era convocata in corpore echipa Farului cu toti tinerii aia plus cateva plombe gen Stanciu, defilam in grupa asta de calificare...Parerea mea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.