Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, declarații noi despre Bergodi și bătaia din CFR - U Cluj: „Zicea doar că-l omoară!”
4
Turcul care crede în steaua lui Daniel Pancu: „În cinci ani va putea fi la Beșiktaș”
2
Oțelul - FCSB, ultima șansă pentru play-off » Echipele probabile + cele mai tari cote
1
„Ne-am făcut de rușine!” » Damjan Djokovic, sincer la meciul 200 pentru CFR: „Acum avem miros de play-off”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză la ultimul antrenament! Cum vrea Vincent Kompany să-și scoată echipa din mini-criză
0
Philip Otele, fostul jucător de la CFR Cluj, debut perfect în Budesliga
0
Valencia - Real Madrid, duel în runda 23 din La Liga
0
Flick nu e mulțumit nici la victorie. Nici pe Lamine Yamal, autorul unui gol, nu l-a menajat!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
Jean Barbu nu a fost selectionat cand era golgeterul campionatului in 1998...Lacatus in 94...Asa ca...e o traditie..
Tu esti intreg la cap? Nu pare...
Are dreptate, este cel mai bun atacant roman la momentul actual urmat de birligea. De cand a fost ales antrenor Mircea Lucescu a spus ca vrea sa cheme un jucator de la Dinamo, mi se pare ca Politic nu avea ce sa caute in momentul de fata la nationala mai ales cand sunt mai multi jucatori din campionat care au jucat mai bine decat el(Petrila, Baiaram) probabil doreste sa ajute Dinamo cu niste bani de la frf =))
Chiar dacă uneori nu am fost de acord cu anumite " Iesir în decor " a lui Louis Munteanu ,acum îl chiar felicit pt. ca a spus exact ce simpte ,Doar asa va ajunge un mare jucător nu stand cu capul plecat ! Bravo santem alături de tine ! M.Lucescu nu este la prima " Isprava " dar fiecare "Pasare "( nu porumbel ) pe limba ei piere ! Tu ești tânăr ,anul ce vine vei fi la lot desigur cu alt antrenor ( actualul nu prinde paltonul ) !
Să fie supărat, să muncească mai mult!! Dar, dacă nu înțelege că în fotbalul actual, rolul atacantului nu este DOAR acela de a da goluri, o să tot fie supărat! Să se uite și el pe la meciurile adevaratelor echipe de fotbal și să observe cum Haaland, Lewandowski, Mbappe... Fac faza defensivă cot la cot cu fundașii! Când o să înțeleagă treaba asta, nu o să mai aibă motive să fie supărat!
nu s-a vazut asta in meciurile directe,inca din contra,dawa ca fundas a si dat gol. deci?
Romanul acesta adevărat de Lucescu a mai demonstrat și altădată cât este de " mare specialist " !!!??? Vedeți în trecutul Naționalei când STEAUA câștiga CUPA Campionilor el marele antrenor nu voia sa titularizeze jucători la națională, Vezi multe conflicte cu toată lumea fotbalistica a vremii !? Ii tot explica și Vadim Tudor redactor la SAPTAMINA ,pe acea vreme ( și pe buna dreptate ) dar el Nu ,pina am pierdut cu Irlanda ! Acum dacă facem egal cu Bosnia deja ne- am compromis definitiv ( aproape 90 % ) șansele de calificare cu echipa aleasa de acest NICIODATA MARE ANTRENOR m.lucescu !
Când vorbește Ionuț Chirilă să vă întoarceți, ,chiar dacă un pic “aroganțel”tot respectul pt Luis Munteanu… Nu ai nimerit echipa prietene!
Csf? Ncsf. Trebuie să ajungi la Fcsb sau Rapid, ca să ai locul asigurat la națională. La Cfr poți să dai câte vrei, nu contează, e echipă mică. Apoi, dacă te convoacă și te mai și bagă eventual, îți crește cota. Asta ca să ce? Ca să dea mai mult de 3 milioane pe tine ăia din București? Sau să se îmbogățească ungurul cu un transfer afară? Cui i-ar folosi asta? Așa că, 20 goluri = 2,2 milioane. Pt că ești mai inteligent ca Dawa, nu? Sunt niște reguli de fier în fotbalul românesc, care nu pot fi schimbate. Caută-ți echipă din vară. Ce să stai acolo, nici măcar nu ești din Cluj.
Vatmanul l-a convocat doar pe Politic care n-a mai inscris de trei luni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.