Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Nationala

Lupescu a decis pe cine aduce la FRF! Cui i-a propus să fie omul său de încredere

« Înapoi la articol

Comentarii (12) Adaugă comentariu

Adrian Dorin  •  16 Aprilie 2018, 21:14

BURLEANU " VENTILAT " DE LA..." SALA "....LUPESCU " VENTILAT " DE LA " GENERATZIA DE AUR "..CONTINUATOAREA COOPERATIVEI..LU' TATA JEAN PADUREANU.....

Enver Hoxha  •  16 Aprilie 2018, 19:32

Lupescu şi Justin... Conform tradiţiei postbelice, FRF continuă să însemne ЦСКА & Динамо.

vladutz13  •  16 Aprilie 2018, 13:09

Postat de magic4ever pe 16 Aprilie 2018, 10:35

Proasta decizie...Justin Ștefan este finul lui Argaseara si este fcsb-ist pana in maduva oaselor, trage sforile pentru echipa lui Becali la greu...

Ok, dar Becali nu prea are treaba cu FRF-ul, toate echipele din Liga 1 sunt la LPF, de fapt ai putea spune ca plecand de-acolo ii scade influenta in fotbal :))

Mat Gura  •  16 Aprilie 2018, 12:33

Lupescu PSD-istul nerusinat !

steaua1986forever  •  16 Aprilie 2018, 12:17

Felicitari Lupescu. Si-a ales oamenii perfecti. Cred ca slujitori mai credinciosi nu gasea nici daca lua baiatul cu clonele de pe acest site....sau avocatii inchipuiti.

ana_moura  •  16 Aprilie 2018, 11:57

Deci tot oamenii lui gigi bulau!? Cu sistemul asta sigur facem praf toata Romania!

paul801  •  16 Aprilie 2018, 11:31

e clar ! reformarea fotbalului romanesc cu oamenii sistemului . Mai progresam noi cand Tanzania va deveni principala putere economica a lumii. RUSINE ! Felicitari G$P pentru implicarea in acest fenomen !

unurt1  •  16 Aprilie 2018, 11:21

E clar, daca vine Lupescu ca presedinte la FRF o sa se intoarca toti cei care au distrus fotbalul romanesc: Mircea Sandu, mitica Dragomir, verii Becali. Mai ales ca Lupescu e ajutat de Dragnea, o sa pesedizeze totul.

vasglo  •  16 Aprilie 2018, 10:56

E clar, se pricepe cu siguranta daca "a fost și administrator la SC FC Steaua SA", SIMBOLUL FOTBALULUI ROMANESC, timp de 4 ani, iar Lupescu are dreptate cand zice despre Iustin Stefan ca "Îl recomandă experienţa profesională. E foarte importantă"!...

demolarii  •  16 Aprilie 2018, 10:46

E o alegere idioata. 1. Provine din fotbal , la fel că Burleanu. De ce să-l schimbi atunci pe Burleanu? 2. De-a lungul activități la LPF a fost părtinitor, favorizând prin activitatea sa echipa Fcsb Mogoșoaia, în detrimentul celorlalti membrii ai LPF. Va lua el decizii pe viitor în favoarea fotbalului și împotriva Fcsb?

«

1

2 »
«

»