Alte știri din fotbal
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
0
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Dar cine nu-l lasa in pace? Ce sa facem? Sa mergem in varful picioarelor, sa vorbim in soapta? Nu a fost "lasat in pace'' atatia ani de fosta conducere FRF si a facut rahatul praf? Caci, pe langa rezultate (= 0), Romania nu a jucat niciodata atat de urat si prost!
Piti nu a a fost de acord cu clauza celor de la Ittihadul de a fi sodomizat pe o baza regulata, in caz de esec, de intreg stafful administrativ al marakazului. Si stie ca Burla nu are bile sa-i impuna asa ceva. In schimb realizeaza ca in cele doua meciuri ce ne asteapta poate sa ne faca el asta, noua, tuturor. Si, credeti-ma, o va face!
Sa plece Piti de la "nationala" ?!? Sa plece Piti din tara ?!? Sa plece Piti de la FRF ?!? NICIODATA !!! Ati vazut caine care sa plece VREODATA de buna voie de la ... macelarie ?!?
Asteptam sa plece sa ne bucuram cu adevarat...
Cum se zice..ai imbatrinit degeaba!!!! Panarama asta de antrenor este un ratat si sportiv si privat!!!!Comentariul tău...
In satul orbilor, chioru e imparat. Aici e vb de "cumetrie". Se trage shmenul si se impart banii. Ai varsta, dar nu ai vederea de ansamblu. Solutia e antrenor strain. Sub 1 milion euro pe an NU vine nimeni serios. Ori escrocii continua pe aceeasi linie. Motiveaza COLATERAL prin interviuri luate trepadusilor lor - sustinatori ai ai lor - faptul ca federatia merge ''la vale'' cu incasarile, ca sa motiveze NUMIREA altui papagal, ca sa poata shmenui in continuare.
cred ca mai bine i s-ar face contract pe vreo 20 ani cu obiectiv clar calificarea la CM 2034, sa aiba timp sa construiasca echipa sa studieze jucatorii dupa cum sug la tata masii
Foarte bine...Am mare incredere in calitatile lui de antrenor...Ar trebui sa stea ,cel putin 4,5 ani si sa fie lasat in pace...Sunt convins ca poate sa faca,sa construiasca o echipa redutabila,comparabila si de ce nu,mai buna decat cea din anii 90.Stiu ce vorbesc ,mai ales ca am o varsta( peste 40 de ani)si am vazut multe in fotbalul romanesc.
"Fotbalul românesc este în faliment, ce, trebuie s-o spun eu?! Multe echipe trăiesc de pe-o zi pe alta, inclusiv federaţia va intra uşor, uşor în colaps financiar. Absolut!" Victor Piţurcă, selecţioner România __ de fapt, de 2-3 ani toata Romania este intr-o stare de insolventa vadita, dar mascata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.