Alte știri din fotbal
După 7 luni, meciul acuzat de blat pentru pariuri ajunge în sfârșit la Disciplină » „Când își dă președintele sacoul jos, e semn să luăm gol!” + Ce se vede în rezumat: „Formidabil, ce gafe!”
0
„Clona” patronului din Superliga a apărut la gală și i-a luat pe toți prin surprindere: „Eu sunt fratele mai mare. E an de titlu la noi!”
0
UEFAntasticul a numit favorita la titlu în Superliga, după 19 etape jucate: „Ea e, dar îi mai trebuie 4 transferuri”
0
Victor Angelescu, după remiza de la Botoșani: „Măcar două transferuri”
1
Știri din fotbal internațional
De ce se joacă meciul Kairat - Olympiakos la o oră neobișnuită pentru Liga Campionilor
0
UEFA a delegat la FCSB - Feyenoord un arbitru care a fost implicat în două dintre cele mai rușinoase înfrângeri suferite de roș-albaștri
0
Îi oferă 1,5 milioane de euro pentru a rupe tăcerea despre divorțul anului în sport
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce urmăresc Japonia și Coreea de Sud Marea Neagră? Interviu cu ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Are și el un an mai ***…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E gingas. Nu suporta adevarul.
Doar ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fain. Moderatorul e poliglot? Asta nu o cred ...
Adevarat ca nu avem fotbalisti de clasa. Dar precis ce avem noi a fost peste ce a avut Belarus. Diferenta a fost facuta de abordarea jocului. Bielorusii au stat bine pe teren, au acoperit zonele bine si ai nostri driblau drept in ei si aia stateau pe loc. Edi este un antrenor citit dar din pacate, la meciul asta a clacat psihic. Nu a facut nici o schimbare inspirata. Nu este numai Edi vinovatul. Comisia tehnica de la FRF trebuia sa puna impreuna cu antrenorii o strategie. S-au tot schimbat antrenorii dar aia au ramas tot acolo. Pe dumneavoastra v-au impins afara de acolo nea Marcele.
Mare jucator ,era o placere diabolica sa-l privesti !Pentru mine à fost cel mai bun ! Facea arta nu mingea ! Binenteles ça mai si exagera ! Dar ,la Borusia Dormund s-a maturizat. Ma uitam la sarbi ,numai sa vad jucand acest jucator fenomenal !
Exact ca si Steaua (cā aia e FCSB), Nationala joacā fara antrenor. Diferenta e ca la Steaua e Nea Gigi la boot one, și omu’ știe meserie, are clar expertiză peste Yedi. Nea Gigi ar putea prelua si Nationala în paralel, sau macar sā ii facā schimbările lui Yedi. Not easy, but he could *** it off.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deh, Nea Marcele, nu mai e ca pe timpul mata, de le "ascundeai" obiectul, de ti-l cauta si-n șort.Acum ăștia sunt cu bănuțul, tatuaje, gagici și cam atât.Fotbal mai puțin, din ce în ce mai puțin, dar cu "pertentii".
MARCEL, te rog, lasa interventiile astea !!!! Se zice ca scoala ta de fotbal are calitatate .... DAR .... ce ai produs acolo ? De ce ANDREAS IVAN joaca prin Regionalliga cand el ar avea calitate de Divizia A din Romanica ??? Te-ai certat cu Bebe Ivan ???
Ai dreptate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.