Alte știri din fotbal
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Start de partidă
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Hegemonia FCSB și CFR Cluj » 31 de trofee și 342 de meciuri europene în ultimele două decenii: azi luptă pentru un loc de play-off
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul zilei în Premier League » A avut loc primul contact între Liverpool și Xabi Alonso
0
Bayern nu intră în panică după primul eșec al sezonului » Harry Kane: „Avem un lot bun și mentalitate!”
0
Apreciat de suporteri » Ionuț Radu, întâlnire inedită cu fanii în aeroport
0
Mesajul lui Drăgușin după ce a fost folosit doar un minut în ultimul meci
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
chivu e cam plangacios. asta voiai sa spui ?..))
Marea problema in tara asta e ca barbatii nu-s barbati adevarati. Ne plangem ca babele ca nu me rasfata statul si nu ne trateaza cum ne trata mama acasa. Te scuipa-n cap la ambasada? Ia-l de guler si da cu el de pamant. Daca n-ai facut asta, macar nu te plange ca muierile. Ca suna ca naiba.
Inteleg, dar tot nu-s de acord cu afirmatia. Da, suntem o adunatura de lepre, si mie mi-e scarba de oamenii din jur, dar daca n-am miscat un pai sa schimb ceva, eu, personal, nu pot numi tara "o fleg ma". Am zeci de exemple de anonimi, oameni minunati, care pun umarul si nu pretind nimic in schimb. Si ei or fi scarbiti, dar nu zic nimic, pentru ca sunt implicati intr-o schimbare. Uite, exemplu: dr. neurochirurg Sergiu Stoica. Plus multe altele.
de atatea regrete nici nu vroia sa vina la nationala,roia doar sa isi incaseze linistit salariul de la inter.peste cativa ani o sa vorbeasca si asta despre el la persoana a 3-a si o sa se bata in piept ca tot ce a facut a facut pentru romania.respect ptr cariera de fotbalist dar mai incet cu nationalismul ca macane, banii au contat, asa si capsunarii ar trebui pusi pe piedestal caci nu au plecat pentru bani ci pentru a arata in lume ce popor harnic suntem, si prin capsunari nu ma refer strict la agricultori ci la toata clasa muncitoare plecata indiferent de calificare
Fabulezi, asa cum noi luam 300 euro pe luna, asa poate lua si un fotbalist, iti merge 1-2 luni, dupa aia se termina filtrul,iti vezi propria valoare si vrei mai mult,ca e normal. Nu toate trompetelE ajung sa castige CHL ca titular de meci de meci, PA PA
Nu m-ai inteles! N-am o problema cu oamenii, desi mereu mi se face rusine cand vad la TV cate un roman prins ca fura din magazine. Atentie: roman, nu tzi g an! Pe mine statul roman m-a nenorocit. Am facut doua facultati, un master, si tot taximetrist lucram! Am plecat in UK infirmier, si acum dupa 7 ani sunt lector intr-o universitate de stat. Cam ce te astepti sa simt pentru tara mea?
Stai sa vezi la ce umilinte am fost supus cand am avut treaba la ambasada romaniei! Vai de capul meu! Sper ca in viata mea sa nu mai am de-a face cu statul ala de doi bani gauriti!
Pacat. Poate n-ai cunoscut oamenii si n-ai trait in locurile potrivite. Pentru oamenii, multi, pe care ii respect, eu n-as putea zice asa ceva. Ma rog, fiecare cu reperele lui
In urma cu cativa ani nu as fi fost de acord cu tine...dar la ce mizerii am fost supus de jegul numit statul roman sunt de acord cu tine 100%.
cand faci 1-1 acas cu albania,sau te elimina slovenia, ce dracu vroiai sa faci la mondial, doar actul de prezenta in sine te-ar fi facut fericit ?? ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.