Alte știri din fotbal
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Mai terminati cu mutu asta - un terminat caruia drogurile l-au distrus si acum nu mai prinde lotul nici la o echipa slaba din franta. maxim ii calca pe urme lui mutu doar fite si impresii cand vine la nationala cu turcia si ungaria nu fugea deloc si doar in calcaie o tinea.
Foarte pertinent commentul . Bv !
Prietene, ai dreptate,jucam cu o echipa buna,Grecia.Dar EU SUNT ROMANUJL ALA CARE AM TRAIT LIVE ROMANIA -ARGENTINA 3-2. Te apreciez si te compatimesc in acelasi timp.Si SPER CA NE VOM TREZII VREODATA CA ATAT TU CAT SI COPILUL MEU SA TRAITI CE AM TRAIT EU ATUNCI CAND ROMANIA A INVINS ARGENTINA ( cu Maradona ) cu 3-2.Atunci fratilor ,echipa Romaniei putea castiga Campiomatul Mondial.Ne bateam de la egal la egal cu Brazilia.In fata noastra tremurau echipe mari ale lumii. Sa stiti ca Romania spulbera Turcia,Grecia etc.Donule Ioanitoia cred ca ar trebuii sa faceti mai mult pentru copiii nostri care iubesc fotbalul.Cred ca ar ttrebuii sa ii invatati ce insemna fotbalul romanesc.
Si eu as fi curios sa ti-o vad pe a ta ... Prietenul are dreptate ...
Ce nu au inteles nici Tepelin, nici Niculae este faptul ca noi nu uram nationala, ci ca ne-am saturat de bataia de joc a nemernicului de Piturca. Este inadmisibil sa-l bagi pe Cocis titular si Maxim sa intre in minutul 85!! INADMISIBIL! Sa zicem ca la inceputul meciului a facut-o din considerente tactice, dar cand esti condus cu 2-1 ce tactica mai este aia??!! Maxim, intr-adevar, nu a fost exceptional la nationala, insa are potential imens. Nu poti stii in ce meci isi da drumul la joc, pe cand Cocis a aratat de atatea ori ca este nul!!! Un zero barat! Tanase, chiar daca dupa mine nu este un jucator asa rau, nu a aratat nimic tot meciul! Cum sa-l tii titular?
Prietene, niciun meci nu seamana cu altul...As vrea sa-ti vad fata dupa ziua de marti, tine minte!
sunt curios ce se va striga marti pe stadion ???? .......demisiaaaaa ...piti piti lasa-neeee ...eu nu -mi aduc aminte de niciun meci bun ...facut cu piturca antrenor ...in turcia am avut noroc cu golul lui Grozav ...in ungaria am avut iar noroc ..unde Mutu a fost cel mai bun tricolor ...in grecia au intrat jucatori care vor fi vanduti ....unde piturca are procent la vanzare .....ne-am saturat de acesti hotiiiiiiiiiiiiiii ........2-0 PT ROMANIA IN MIN 93 ...2-1 SCOR FINAL ......HAI GRECIA !!!
corect ! daca tot n-avem valoare, macar sa fim harnici , muncitori , umili ....! exact cum au fost acesti greci , cand au castigat europenele ! au avut insa antrenor si atmosfera germana ! un exemplu de urmat !
Marius Niculae este nationalist convins, un tip de o exceptionale calitate umana, un sportiv care mereu a jucat cu inima si nu suporta pe cei care vorbesc urat despre echipa nationala. El stie ca atata timp cat mai sunt sanse trebuie sa se gandeasca decat la calificare, asa gandeste orice sportiv de performanta, cat ce priveste omul Mutu orice cuvant este de prisos.
Oricum grecii au un avantaj din start marti ... Pitzourkis sau Pitzoglou (cum vreti sa-i ziceti ) este al 12-lea jucator al lor ... Mai apare si un Pro -Ensa sau alt telecomandat ...,si e clara treaba ... bye-bye blue sky ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.