Comentarii (8)
cpt.ahab
cpt.ahab  •  09 Noiembrie 2016, 14:53

"Dacă vom avea probleme, știu că putem conta pe Tamaș. Știu că îl pot suna și că poate veni imediat după ce se drege. E toamnă, există zeamă de varză din belșug. "

xnread
xnread  •  09 Noiembrie 2016, 14:38

Selecţionerul are perfectă dreptate când afirmă, că mentalul şi colectivul sunt componente importante care pot da câştig de cauza, iar exemplul elocvent în acest sens a fost campioana europeană en titre Portugalia denunţând individualismul, propulsând echipa.

fcsb.86
fcsb.86  •  09 Noiembrie 2016, 14:03
Postat de supereduardo10 pe 09 Noiembrie 2016, 13:41

«Aveți grijă. Suporterii sunt critici». Nu avem nevoie de așa ceva". Asta e conceptie comunista in sport a fost adusa de nea jiji si gasca lui de parnaiasi. Omul are dreptate sa se mire de atata pro.stie

Stai tu linistit ca nu a fost adusa de nici un Gigi sau alt detinut de prin fotbal. Conceptia aia comunista asa cum tu o numesti reflecta defapt mentalitatea poporului nostru, incepand de la oameni de rand pana la cei care ne conduc. Ca se afla si mici "exceptii" printre ei, ok.. dar asta nu schimba nimic. Tari ca a noastra mai sunt multe si indiferent de puterea financiara la care au ajuns (unele cazuri cu mult peste noi) din pacate sunt trasi in jos, originile nu se pierd niciodata.

dinamo100
dinamo100  •  09 Noiembrie 2016, 13:48

Cred ca punctul in care exceleaza Daum este mentalitatea! El spune lucruri simple (de ex legat de incredere si gandirea pozitiva), dar foarte importante! El nu poate inventa tactici miraculoase sau sa faca din Andone... Lewandowski, insa poate sa le dea jucatorilor incredere! Hai Romania!

daweroirl
daweroirl  •  09 Noiembrie 2016, 13:46

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

supereduardo10
supereduardo10  •  09 Noiembrie 2016, 13:41

«Aveți grijă. Suporterii sunt critici». Nu avem nevoie de așa ceva". Asta e conceptie comunista in sport a fost adusa de nea jiji si gasca lui de parnaiasi. Omul are dreptate sa se mire de atata pro.stie

arsenie_b
arsenie_b  •  09 Noiembrie 2016, 13:16

Nu doar suporterii romani sunt ciudati nea daume, ci romanii in general. O sa observi treaba asta cu siguranta.. nu exista natie mai ciudata pe pamant

gilos
gilos  •  09 Noiembrie 2016, 13:12

Hai Romania !

Comentează