FOTBAL  »  NATIONALA  »  ROMÂNIA - ANDORRA

Mihai Stoica, ironie „cu mantă” înainte de România - Andorra: „Oare au camere single?”

Mihai Stoica a comentat cu umor meciul de duminică dintre România și Andorra, din preliminariile EURO 2024. +11   FOTO
Mihai Stoica a comentat cu umor meciul de duminică dintre România și Andorra, din preliminariile EURO 2024.

Articol de , - Publicat sambata, 14 octombrie 2023 22:39 / Actualizat sambata, 14 octombrie 2023 23:34

Mihai Stoica a comentat cu umor meciul de duminică dintre România și Andorra, din preliminariile EURO 2024. 

  • Andorra - România are loc duminică, de la ora 21:45. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și televizat pe Prima TV.

România este obligată să învingă Andorra, pe Arena Națională, în fața a 20.000 de copiii. Mihai Stoica a prefațat relaxat partida. 

Ne amenință și Andorra: „E bun și un punct, dar obiectivul nostru e să luăm 3 cu România!”
România - Andorra
Ne amenință și Andorra: „E bun și un punct, dar obiectivul nostru e să luăm 3 cu România!”

Mihai Stoica, ironie înainte de România - Andorra 

„Ar trebui să-i batem, nu? I-am bătut în deplasare. Au făcut şi ei două puncte în grupă, dar ajunge! Lasă, le-au făcut, să plece acasă aşa cum vin”, a spus Mihai Stoica în cadrul evenimentului în care Thomas Neubert și-a lansat noua afacere. 

Când a auzit că adversarii au ajuns deja la București, Mihai Stoica a glumit: „Au venit deja? Stau în camere single? Dacă stau în camere single, avem meci greu”. 

Referirea la camerele single a fost o ironie la adresa lui Dan Petrescu. În vara anului 2022, înaintea unui Pyunik - CFR Cluj, din turul 1 preliminar al Ligii Campionilor, „Bursucul” îi lăuda pe armeni:

Ultima oară când am jucat cu o echipă din Armenia la Cluj, ei au venit cu 10 ore înaintea meciului, obosiți. Acum, cei de la Pyunik au venit cu charter. Stau la un hotel foarte bun din Cluj, au rezervat 41 de camere, toate single. Au condiții foarte bune!
- Dan Petrescu, pe 12 iulie 2022

VIDEO. Șefii sunt cu ochii pe Edi » Cum au fost surprinși Burleanu și Stoichiță în timpul antrenamentului României

Citește și alte știri despre România - Andorra: 

Șefii sunt cu ochii pe Edi » Cum au fost surprinși Burleanu și Stoichiță în timpul antrenamentului României + ce făcea Iordănescu
România - Andorra
Șefii sunt cu ochii pe Edi » Cum au fost surprinși Burleanu și Stoichiță în timpul antrenamentului României + ce făcea Iordănescu
Citește și:
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
Superliga
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
Campionate
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (8)
zorrozabal
zorrozabal  •  15 Octombrie 2023, 13:31
Postat de parpalache pe 15 Octombrie 2023, 08:14

Aaa,pe andorani ii „ironiza„ironistul profesionist?!Credeam ca zice de„camere single”pentru jucatorii fcsb-ului din sala aia„de forța”-unde „vrajitorul” Neubert le pompeaza in fund ozon și le face perfuzii cu...„vitamine”!

Sa-l vezi pe Rotariu,când o incapea pe mâna lui herr Neubert!Manânca jeratec ca mârțoaga din poveste!

flo954
flo954  •  15 Octombrie 2023, 08:17

Declaratia lui Petrescu merita sa fie ironizata, dar nu de acest maimutoi care declara, cand era la Urziceni, ca atata timp cat va mai activa in fotbal el va mai colabora doar cu Petrescu antrenor.

parpalache
parpalache  •  15 Octombrie 2023, 08:14

Aaa,pe andorani ii „ironiza„ironistul profesionist?!Credeam ca zice de„camere single”pentru jucatorii fcsb-ului din sala aia„de forța”-unde „vrajitorul” Neubert le pompeaza in fund ozon și le face perfuzii cu...„vitamine”!

Vezi toate comentariile (8)
Comentează