Alte știri din fotbal
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Nu vedeți domnilor că numai este rușin de scaun și cu mainile dar și cu picioarele, toată lumea le cere demisie ai ei fac pe prostii parca și-au pierdut și auzul și vederea , nu vă e rușine plecați, vrem sa vina profesioniști că Gică Popescu și Gică Hagi care știu cu ce se maninca fotbalul.
Rezultatele mai Stoichita astea conteaza nu cum se simte Radoi sau ca-i plangi tu de mila. Te-ai gasit tu sa-l piepteni. Tu care trebuie sa-ti asumi numirea lui ca antrenor. Tu si Burleanu iar nu va asumati nici o raspundere? Demisia incompetentilor! Demisia!
De parca tara e plina de alde Jurgeni Kloppi si Messi care nu sunt chemati la nationala din cauza intereselor. Sa fim seriosi, asta e valoarea fotbalului romanesc. La antrenor cred ca s-ar putea mai bine dar la jucatori? Ma indoiesc.
Am trait s-o aud si pe asta: romanii mai avansati tehnologic decat americanii! Hahaha! Ma intreb si eu, cate scoli in America au WC in curte?
Asta mai are curajul sa deschida gura? Un pupin..urist de cea mai joasa speta, credeam ca o sa-l aud ca-si da demisia. Burleanu la fel.
Ma astia din redactie, voi n-aveti pic de suflet romanesc in voi? Vreti sa ne mai aranjeze Stoichita de alte rusini ca aia de la Oslo?
Director tehnic ....ha,ha,ha.....un personaj plin de realizări!!!!!
Stoichiță e responsabil cu voia buna, grătare, sprituri și să-i toarne in pahar lui zBurleanu.
Treaba lu nea caisa asta e sa intre în vestiar la fcsbeaua la pauza sa dea sfaturi. Numai murături de la fcsbeaua la federație și rezultatele se vad
Da epoca burleanu e net superioara . Sa vad ce mai zici dupa al treilea insucces la rind !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.