Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
0
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Au aliniat cea mai bătrână echipă de start din istoria Cupei Mondiale!
1
Belgia - Iran » Eliminare în minutul 66
3
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Si Edi e om si traieste din fotbal. De ce sa nu fie lasat sa duca acasa bani seriosi? Corect ar fi sa fie lasat sa vada cat poate obtine si ca gest patriotic sa-si ofere serviciile nationalei contra unui contrac similar. Azi el e platit cu o suma derizorie pentru pozitia lui si nu e corect sa se puna presiune pe el. Asa cum jucatorii spera sa prinda contracte importante dupa acest campionat, ar trebui sa fie lasat si Edi sa-si gaseasca un angajament pe masura. Hai Romania!
vai, ce ne mai rasfatam! a spus clar ca ramine, sarmanii ziaristi, neavind ce scrie, vor sa faca o stire din orice informatie rasuflata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.