Alte știri din fotbal
Ioan Varga continuă jignirile: „Un papagal!”
0
LPF, prima reacție despre Dinamo - FCSB la Cluj: „Exista o condiție obligatorie”
0
Premieră în istoria Superligii! Andrei Nicolescu a anunțat unde se joacă Dinamo - FCSB
7
S-a tras la sorți play-off-ul Cupei României Betano, ultima fază înaintea grupelor
4
Știri din fotbal internațional
Supercupa Spaniei se mută la Istanbul!
0
Lovitură pentru Daniel Paraschiv: după despărțirea de Rapid, românul a rămas fără contract și în Spania
0
Cristi Chivu, peste Mourinho, Conte și Simeone » Americanii au alcătuit topul antrenorilor momentului
2
Debut amânat pentru Ionuț Radu în noul sezon din La Liga
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » Conflictul politic blochează inaugurarea: „Nu știm ce se întâmplă acolo”
0
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Șoc în facturi: criza energetică va duce la scumpirea energiei din această ...
Libertatea
Judecătoare filmată la Untold în zona VIP, alături de omul de afaceri pe ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Când vorbesc despre acești oameni care sunt pe listă, vorbesc cu admirație ... Noaptea minții. În ce țară trăim.
Alibi pentru Burleanu,Stoichita,J Stefan ,Voichin si restul. 1 Frf n-a anuntat pentru ce se candideaza. Selectioner? Antrenor national? Trimitator de convocari? Sau manager dezvoltare fotbal romqnesc? Care este obiectivul? 2. cum pot spune cei nominalizqti da? Boloni a mai trecut prin aceste furci. Si a mers mai departe, cat mai departe de Frf. De ce? Cine are respect pentru propria persoana si pentru munca sa vrea transparenta. Cat timp la Frf sunt angajati oameni multumiti ca salarul merge, si mai fac cate un blat cu patronii guralivi din Supaliga, angajandu-le pe post de reprezentant cate un apropiat ( ex. V Argaseala, D Niculae-oare arestarea lui nu a avut legatura cu functia si ca atare influenta avuta in cadru Frf ca reprezentant Lpf? E o intrebare...). 2. Cat de disperat sa fi ca sa accepti un post unde, in fapt , nu poti face nimic pentru ca unora le e frica sa nu ai o imagine mai autentica ca si fakeul lor. Si cum de la presedinte in jos sunt cam 90% in situatia asta.....3. Victoria intamplatoare cu Ucraina este motivul pentru care E Iordanescu pleaca. E clar ca a fost mult peste posibilitatile lotului. Belgia si Olanda te-au depasit clar fara ca ele sa fie in vreo zi de pomina. Cu Slovacia, Israel (A), Elvetia (D), Kosovo (D) doar cu sansa ai facut egal. Nu poti vorbi despre un program. Jucatori au fost culesi de unde s-a putut. Supaliga ofera putine meciuri serioase. Conteaza doar nr. de goluri si greselile de arbitraj. Deci ce obiectiv ai , si cu cine?
E bine, asa are si Ianis echipa… Ar trebui sa l transfere federatia la echipa nationala!
Pe langa faptul ca numirea este ilegala fiind vorba de conflict de interese , HAGI este un distrugator de generatii....!!!! A luat tot ce a avut ROMANIA la copii si juniori si i-a terminat usor , usor. In al doilea rand o sa se faca de rusine cu KOSOVO si CIPRU iar laudatorii o sa-si muste limba....!!!!
negocieri de fatada, nu poate platii cu cat trebuie un antrenor pentru ca trebuie pentru ei si nepotismele lor banii
Fir-ar sa fie de alegere!! Valoarea ca antrenor a lui Hagi este data de participarile in Europa. Zero barat! Ce sa faca la nationala? Sa il aduca pe baiatul lui Popescu? Cine e atat de naiv incat sa creada ca "iese din actionariatul Farul"?? Pe bune! Aveti si alte variante. Lasati regele sa fie rege la el acasa si cautati pe cineva competent. Da-o incolo de treaba! Stricam tot ce am construit in ultimii 3-4 ani.
Mai lasati pe Hagi, e antrenor zero barat. Dar daca vine mai trebuie numai 10 jucatori, pentru ca antitalentul Janis o sa aiba locul. Rusine cu Hagi.
Conflict de interese sau nu stiti ce i ala ??
Impostorii de la FRF recidivează! Aruncă în față numele lui Hagi, știind ca nu va fi el dar il pun în față ca pe un paravan după care își fac ei jocurile murdare! Ce așteptări să ai de la Burleanu, Bodescu, Vișan, Stoichita, Vochin sau Burchel??
SOLUTIA nr 1 DEMISIA Burleanu si toata adunatura
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.