Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
6
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
3
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
1
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel, salvat la Mondial de Kane și regula pe care a contestat-o, a dat declarația serii după meci: „M-am dus și l-am întrebat. A râs, eu nu glumeam”
0
Harry Kane i-a depășit recordul lui Pele la Campionatul Mondial
0
Panduru l-a făcut praf, după chinul Angliei cu RD Congo: „Din cauza ta era să se ajungă la o mare problemă!”
1
GOD SAVE HARRY KANE! Vârful lui Tuchel dă lovitura în ultimele minute din Anglia - RD Congo și își califică țara în optimi
12
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
246.750 lei, 15.000 dolari americani, 7.880 euro, 4.920 dolari canadieni, ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
I-a rupt Lucescu cu raspunsul asta. Nimic de comentat, a clarificat situatia cu doua fraze simple.
Chiar ati crezut ca il Luce va face altceva decat iedi ?Are cineva sange in instalatie sa puna piciorul in prag si sa faca selectia pe valoare si nu pe interese ?
Chiar ati crezut ca il Luce va face altceva decat iedi ?Are cineva sange in instalatie sa puna piciorul in prag si sa faca selectia pe valoare si nu pe interese ?
Se pare ca ceilalti au avut dreptate: Lucescu este parte din "cooperativa". Nimeni nu-l vrea cu adevarat pe Ianis, un jucator mediocru.
sa nu pateasca si Il Luce vreo rusine ca Petrescu, ca ataca cu aceleasi petarde fisaite Puscas si Alibec!
Cine il vrea pe Ianis nea Mircea..Şucu?...Şucu se pricepe la fotbal cum se pricepe Ciolacu la politica :))
...da...este o mare sansa ca jucam primul meci cu niste fotbalisti somnorosi care nu pot sa ne faca fata ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.